Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Plażowe ME M: Bryl i Łosiak awansowali do ćwierćfinału

Plażowe ME M: Bryl i Łosiak awansowali do ćwierćfinału

fot. FIVB

Bartosz Łosiak i Michał Bryl w 1/8 plażowych mistrzostw Europy zmierzyli się z Holendrami – Martemem van Werkhovenem i Stevenem van de Velde. W pierwszym secie Polacy zagrali fenomenalnie i wygrali do 9, natomiast w drugiej partii Holendrzy postawili trudniejsze warunki. Biało-czerwoni triumfowali po walce na przewagi 23:21, a w całym meczu 2:0. Było to zwycięstwo na miarę awansu do ćwierćfinału.

Pierwsze akcje pierwszego seta to walka punkt za punkt, ale od stanu 4:4 Polacy zdobyli pięć punktów z rzędu, uzyskując przewagę 9:4. Biało-czerwoni grali pewnie, utrzymując bezpieczne prowadzenie (13:8). Od tego momentu Łosiak i Bryl zdobyli aż 8 punktów z rzędu (20:8)! Do końca spotkania Holendrzy wywalczyli zaledwie jeden punkt.Również drugi set rozpoczął się świetnie dla biało-czerwonych (7:4), jednak z biegiem czasu rywale wyrównali na 10:10. Łosiak i Bryl kontrolowali jednak przebieg gry, ponownie odskoczyli na kilka punktów (17:14) i wydawało się, że gładko zmierzają ku wygranej. Jednak w samej końcówce Holendrzy znów wyrównali wynik. O zwycięstwie w tym secie musiała zadecydować walka na przewagi. Lepsi okazali się w niej biało-czerwoni, którzy zwyciężyli 23:21 i w całym meczu 2:0.

Łosiak/Bryl – van Werkhoven/van de Velde 2:0
(21:9, 23:21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę