Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Plażowe ME K: Kociołek i Łodej wyeliminowały Finki

Plażowe ME K: Kociołek i Łodej wyeliminowały Finki

W Monachium rozgrywane są mistrzostwa Europy w siatkówce plażowej. Wśród pań Polskę reprezentują Katarzyna Kociołek i Marta Łodej. Biało-czerwone po awansie z grupy walczyły w czwartek o zakwalifikowanie się do 1/8 finału, a ich rywalkami były Niina Ahtiainen/Wilhelmiina Prihti (Finlandia).

Od początku pierwszego seta Kociołek i Łodej narzuciły swój styl gry. Prezentowały się znakomicie, zmuszały fiński duet do popełniania błędów. Polska para prowadziła m.in. 8:4 oraz 14:10 i ani przez moment nie zwalniała tempa i w bardzo dobrym stylu uzyskała w meczu przewagę 1:0.

Drugiego seta Polki rozpoczęły od prowadzenia 4:1. Biało-czerwone grały doskonale, utrzymywały wysoką przewagę (7:4, 10:5). Z biegiem czasu rywalki dogoniły wynik, doprowadziły do remisu po 17. Finki wyszły nawet na prowadzenie 18:17, jednak od stanu 19:19 biało-czerwone utrzymały nerwy na wodzy. Zdobyły dwa punkty z rzędu i wygrały 21:19, a cały mecz 2:0.

Kociołek/Łodej POL – Ahtiainen/Prihti FIN 2:0
(21:15, 21:19)

źródło: inf. własna, pzps.pl

Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.