Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PL: Ostatnia kolejka – ostatnie rozstrzygnięcia

PL: Ostatnia kolejka – ostatnie rozstrzygnięcia

fot. Klaudia Piwowarczyk

Od piątku aż do wtorku będzie rozgrywana ostatnia kolejka rundy zasadniczej PlusLigi. Część rozstrzygnięć już jest znana. Wiadomo, że ZAKSA i Jastrzębski Węgiel do fazy play-off przystąpią z dwóch pierwszych miejsc, a z PlusLigi spadnie MKS Będzin. Od 3. aż do 13. lokaty można spodziewać się przetasowań, a najwięcej rumieńców nabrała walka o miejsca 3-6 oraz o to, kto zajmie ostatecznie 8. miejsce i zagra w play-off.

 Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel

piątek, 5.03, godz. 20:30
transmisja: Polsat Sport News
live Strefy Siatkówki

 

 

Chociaż siatkarze Jastrzębskiego Węgla nie mają już o co walczyć, bo 2. miejsce w tabeli mają już pewne, to z motywacją podejdą do starcia w Lubinie. – Będziemy chcieli zatrzeć to złe wrażenie, które pozostawiliśmy po sobie w meczu z ekipą z Zawiercia i po prostu zrobić swoje, wygrać  3:0, zaprezentować dobrą siatkówkę i pokazać, że jesteśmy bardzo mocnym zespołem – zapowiedział Jakub Popiwczak, libero Jastrzębskiego Węgla. To właśnie jego zespół będzie faworytem starcia na Dolnym Śląsku.

Lubinianie są jednak w dobrej formie, wywieźli ostatnio z Kędzierzyna-Koźla zwycięstwo w tie-breaku, choć trzeba dodać, że ten mecz nie był dla ZAKSY najważniejszym w sezonie. Ronald Jimenez do spółki z Wojciechem Ferensem potrafią pokazać się z bardzo dobrej strony i z pewnością są w stanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Typ redakcji:
Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel 1:3     (Kursy STS   2,45 – 1,55)

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę