Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PL: Kiedy to zleciało? Czas na ostatnią kolejkę pierwszej części sezonu

PL: Kiedy to zleciało? Czas na ostatnią kolejkę pierwszej części sezonu

fot. Klaudia Piwowarczyk

Wydaje się, jakby PlusLiga dopiero co się rozpoczynała, a przed nami już półmetek sezonu zasadniczego. W nim na pierwszy plan wysuwa się rywalizacja mistrza z wicemistrzem Polski – Jastrzębski Węgiel podejmie ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. 15. kolejka to także ten moment, w którym ostatecznie rozstrzygnie się walka o miejsce w Pucharze Polski. Na ostatnią wolną lokatę czyha kilka ekip, ale najbliżej tego jest Ślepsk Suwałki, który zmierzy się z BBTS-em Bielsko-Biała. Oprócz tego emocji można spodziewać się także w Bełchatowie, Warszawie czy Krakowie.

PGE Skra Bełchatów – LUK Lublin
sobota, 10.12, godz. 14:45transmisja: Polsat Sport 

Patrząc przez pryzmat wyników poprzedniej kolejki, już pierwszy mecz 15. rundy zapowiada się niezwykle ciekawie. PGE Skra Bełchatów ma tyle samo punktów, co wyprzedzający ją w tabeli Ślepsk Suwałki, a stawką jest udział w Pucharze Polski. Bełchatowianie podejmą LUK Lublin, który bez straty seta odprawił z kwitkiem Cuprum Lubin. PGE Skra przegrała natomiast w Iławie, choć nie poddała się bez walki.

Podopieczni Joela Banksa w swojej hali powinni jednak zaprezentować się z lepszej strony niż w poprzedniej kolejce, a do tego LUK nie ma aż tak groźnych środkowych bloku, jakimi dysponują olsztynianie. – Najbardziej jestem zadowolony z wyników zespołu. Wygraliśmy cztery ostatnie mecze. Zdobyliśmy punkty, które są nam bardzo potrzebne – mówił Szymon Romać. Sporo będzie jednak zależeć od dyspozycji skrzydłowych. Ostatnio dobre zawody potrafili rozegrać Szymon Romać i Nicolas Szerszeń. Jak odpowiedzą na to Aleksandar Atanasijević i Dick Kooy?

Typ redakcji:
PGE Skra Bełchatów – LUK Lublin 3:1

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę