Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PL: Hity w Kędzierzynie-Koźlu i Jastrzębiu Zdroju

PL: Hity w Kędzierzynie-Koźlu i Jastrzębiu Zdroju

fot. FIVB

Zaledwie dwa dni po walce o Superpuchar w Lublinie rozpocznie się 4. kolejka PlusLigi. Beniaminek podejmie GKS Katowice i spróbuje wywalczyć pierwsze punkty do ligowej tabeli. Najciekawsze mecze szykują się w Kędzierzynie-Koźlu, a następnie w Jastrzębiu-Zdroju. ZAKSA, która przegrała walkę o Superpuchar, podejmie Projekt Warszawa. Drugie hitowe starcie odbędzie się w niedzielę. Zdobywca Superpucharu i mistrz Polski – Jastrzębski Węgiel zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów.

 LUK Lublin – GKS Katowice
piątek, 22.10, godz. 20:30 

4. rundę PlusLigi rozpocznie pojedynek LUK-u Lublin z GKS-em Katowice. Do tej pory beniaminek nie był w stanie zdobyć żadnego punktu do ligowej tabeli, ale trzeba przyznać, że mierzył się z mocnymi rywalami. Ostatnio lublinianie przegrali 0:3 z ZAKSĄ i zarówno w tym, jak i w poprzednich spotkaniach trener Dariusz Daszkiewicz mógł narzekać głównie na skuteczność na lewym skrzydle, bo o ile swoje w ofensywie robił Bartosz Filipiak, to w tym elemencie zawodzili przyjmujący.

Teoretycznie lublinianom o punkty do tabeli powinno być łatwiej w starciu z GKS-em Katowice, ale ten zespół pokazał już, że absolutnie nie należy go lekceważyć. Po trzech kolejkach siatkarze prowadzeni przez Grzegorza Słabego mają na swoim koncie dwa zwycięstwa oraz jedną porażkę. Tę ponieśli ostatnio w starciu z ekipą z Zawiercia, ale mieli swoje szanse, aby wywieźć z Zawiercia chociażby punkt. – Na pewno będziemy walczyć, tak jak w każdym meczu. Myślę, że pokazaliśmy w dotychczasowych trzech kolejkach, że potrafimy grać dobrze. Podstawą tego będzie dobry trening w tym tygodniu i podejdziemy do tego spotkania maksymalnie skoncentrowani i mam nadzieję z jak najlepszą grą – mówił środkowy katowiczan Marcin Kania.

Typ redakcji:
LUK Lublin – GKS Katowice 1:3 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę