Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Piotr Nowakowski: Z naszym siódmym zawodnikiem damy radę

Piotr Nowakowski: Z naszym siódmym zawodnikiem damy radę

fot. Klaudia Piwowarczyk

Na mistrzostwach Europy dobiega końca faza 1/8 finału, do uzupełnienia składu ćwierćfinalistów pozostała już tylko jedna niewiadoma. W 1/4 finału jest już reprezentacja Polski, która bez trudu poradziła sobie w sobotę z Finlandią. Teraz poprzeczka powędrowała znacznie wyżej, kolejnym rywalem będą Rosjanie. – Na pewno emocji nie zabraknie, ale z naszym siódmym zawodnikiem na trybunach damy sobie radę – mówi Piotr Nowakowski. 

Podczas przerwy w graniu polscy siatkarze nie próżnują, tylko przygotowują się do starcia z Rosjanami.Mieliśmy w niedzielę w planie trochę siłowni, trochę siatkówki. Ja wykonałem swój plan na siłowni. Czujemy się bardzo dobrze, sobotni mecz nie kosztował nas wiele sił.  Wiele emocji zgotowali nam nasi wspaniali kibice, my zrobiliśmy swoje, ekipa z Finlandii nie miała dużego pola do popisu, kontrolowaliśmy spotkanie od początku do końca – opowiedział środkowy biało-czerwonych.

We wtorek poprzeczka powędruje znacznie wyżej. Rywalami w walce o strefę medalową będą Rosjanie. Piotr Nowakowski jest optymistą.  – Cieszymy się na ten mecz. Mimo, iż to będzie wtorkowy wieczór hala mam nadzieję będzie pękać w szwach i unosić się od dopingu. Rosja wiadomo, nieważne w jakim składzie przyjedzie, to mocny rywal. Turniej zaczęli średnio, ale z meczu na mecz się rozkręcali. Na pewno emocji nie zabraknie, ale z naszym siódmym zawodnikiem na trybunach damy sobie radę – przyznał .

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę