Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Łukasik: Jestem gotowy do ciężkiej pracy

Piotr Łukasik: Jestem gotowy do ciężkiej pracy

fot. Klaudia Piwowarczyk

Zespół Cerrad Enea Czarni Radom kończy pierwszy tydzień przygotowań do sezonu 2022/2023. Jednym z zawodników, który dołączył do Wojskowych jest Piotr Łukasik. Przyjmujący przeniósł się do Radomia po roku gry w zespole Ślepska Malow Suwałki. – Jestem gotowy do ciężkiej pracy – deklaruje zawodnik. – Z kolei Daniel Gąsior, który gra w Czarnych od 2020 roku, dodaje: – Ufamy naszym trenerom.

Piotr Łukasik jest jednym z zawodników, który dołączył do ekipy Cerrad Czarnych Radom przed nowym sezonem. Jak ocenia początek przygotowań? – Na razie w samych superlatywach. Podobają mi się obiekty. Hala robi ogromne wrażenie – podkreśla przyjmujący. – Po pięciu dniach same pozytywy.Wszyscy utrzymywaliśmy siłownię praktycznie przez całe wakacje. Pracowaliśmy w ten sposób, w jaki teraz pracujemy. Może tutaj jest większa intensywność, niż jak każdy robił sam we własnym zakresie. Ja osobiście jestem zmęczony, nawet bardzo, ale nie jest to jakieś tragiczne. Jestem gotowy do ciężkiej pracy. Życzę sobie wytrwać w zdrowiu ten sezon – dodaje Piotr Łukasik.

O tym, że siatkarze zespołu z Radomia trenowali jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnych przygotowań, mówił również Daniel Gąsior. – Byliśmy przygotowani już przed tym okresem przygotowawczym. Trener Andrzej Zahorski rozpisał nam siłownię, więc bardzo mocno pracowaliśmy. Myślę, że każdy z nas jest tutaj przygotowany i gotowy na to, aby te obciążenia wzrosły. Myślę, że każdy z nas sobie poradzi. Możemy wskoczyć na wyższe obroty – podkreśla atakujący.

Trenerzy są bardzo doświadczeni. Pracowali w wielkich klubach, więc na pewno im bardzo mocno ufamy i wykonujemy pracę, którą nam przedstawiają – dodaje Gąsior. – Jeśli chodzi o mnie, jestem naprawdę bardzo zadowolony. Dostajemy już na początku bardzo dużo wskazówek zarówno w hali, jak i na siłowni. Myślę, że to idzie w bardzo dobrym kierunku. 

źródło: Czarni TV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę