Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Piotr Lebioda nadal trenerem Norwida

Piotr Lebioda nadal trenerem Norwida

fot. GWR - Aleksandra Twardowska

Klub Sportowy Exact Systems Norwid Częstochowa poinformował, że w sezonie 2020/21 funkcję pierwszego szkoleniowca pełnił będzie dotychczasowy trener „błękitno-granatowych” Piotr Lebioda. W prowadzeniu zespołu pomagał będzie mu drugi trener oraz statystyk, Leszek Hudziak.

To kolejne osoby, które nadal będą pracować z częstochowskim zespołem. Jak do tej pory wiadomo było, że swoją przygodę z Norwidem kontynuować będzie środkowy Łukasz Usowicz. W klubie obecnie prowadzone są zaawansowane prace nad kształtem nowej drużyny, która grać będzie na pierwszoligowych parkietach. Według informacji Strefy Siatkówki klub zainteresowany jest pozyskaniem m.in. Mateusza Demcio z Rośka Syców.Zobacz również:
Karuzela transferowa Krispol 1. Ligi

źródło: Biuro Prasowe Exact Systems Norwid Częstochowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę