Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Gacek: Cele są ambitne

Piotr Gacek: Cele są ambitne

fot. Adrian Komorowski

Projekt Warszawa ponownie stawiana jest w czołówce PlusLigi, chociaż znów w trakcie międzysezonowej przerwy nie było spokojnie. Stołeczni do rozgrywek ponownie przystępują bez sponsora tytularnego. – Jesteśmy w trakcie wielu rozmów sponsoringowych. Jeśli rozmowy dobrze się potoczą, to może nie w tym sezonie, ale w kolejnym może ta nazwa ulec zmianie, ale tylko na korzyść klubu – mówił w „Magazynie sportowym” RDC Piotr Gacek, wiceprezes i dyrektor sportowy Projektu Warszawa.

Od dawna zespół z Warszawy zmaga się z problemami. W poprzednim sezonie stołeczni występowali pod szyldem Verva Warszawa Orlen Paliwa, ale z klubu odszedł sponsor tytularny i doszło do zmiany właściciela. – Próbowaliśmy dokonywać rzeczy niemożliwych, aby uratować siatkówkę w Warszawie – mówił w „Magazynie sportowym” RDC Piotr Gacek, wiceprezes i dyrektor sportowy Projektu Warszawa.Pomimo tych problemów warszawski zespół utrzymał stabilność finansową i do nowego sezonu przystępuje jako drużyna wymieniana w gronie potencjalnych medalistów. – Cele są ambitne – mówił Gacek i zapowiedział: – W tym sezonie walczymy o to, żeby powtórzyć sukces. Jeżeli ja myślę o dobrym starcie w Lidze Mistrzów, to wiadomo, że musimy uzyskać kwalifikację do Ligi Mistrzów. Jeżeli chcemy grać w Lidze Mistrzów, musimy być w pierwszej trójce w sezonie ligowym – tłumaczył wiceprezes klubu.

Na razie jednak stołeczni ponownie musieli wrócić do gry pod szyldem Projektu Warszawa. Kiedy można spodziewać się zmiany nazwy? – Jesteśmy w trakcie wielu rozmów sponsoringowych. Jeśli rozmowy dobrze się potoczą, to może nie w tym sezonie, ale w kolejnym może ta nazwa ulec zmianie, ale tylko na korzyść klubu – wyjaśnił Piotr Gacek. Na razie Projekt Warszawa ma na swoim koncie dwa zwycięstwa. Podopieczni Andrei Anastasiego pokonali Cerrad Eneę Czarnych Radom, a w 2. rundzie wygrali 3:1 z Cuprum Lubin. W ramach 3. rundy PlusLigi warszawianie zmierzą się z mistrzem Polski – Jastrzębskim Węglem.

Całość w  materiale radia RDC 

źródło: rdc.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę