Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Pierwsze transfery w Budowlanych Łódź do końca maja

Pierwsze transfery w Budowlanych Łódź do końca maja

fot. budowlanilodz.pl

Karuzela transferowa po minionym sezonie rozkręcała się bardzo powoli. Wszystko spowodowane było ogólnoświatową sytuacją związaną z koronawirusem. Wszystko wydaje się jednak wracać do normy, a kluby informują o przedłużonych kontraktach. Pojawia się też coraz większa liczba przenosin z klubu do klubu. W Grot Budowlanych Łódź nadal nie ma oficjalnych informacji na temat jakichkolwiek ruchów. 

Nieoficjalnie mówi się o pozostaniu w zespole Julii Nowickiej oraz Małgorzaty Śmieszek. Na tę chwilę Budowlani jednak tych informacji nie potwierdzili. Drużynę najprawdopodobniej opuści Julia Twardowska, która łączona jest z E.Leclerc Radomką Radom, a także Anastasiya Kraiduba. W tym drugim przypadku trwają jeszcze rozmowy, o czym informuje prezes Budowlanych.Pozdrawiam wszystkich naszych kibiców i proszę jeszcze o trochę cierpliwości. Absolutnym priorytetem dla nas jest sfinalizowanie rozmów ze sponsorami. Najistotniejsze, że wszyscy zadeklarowali dalszą chęć pomocy, chociaż nie wiadomo jeszcze w jakim wymiarze. Dziś mogę zdradzić, że kluczowe zawodniczki zostaną. Nadal negocjujemy z Anastasiyą Kraidubą, ale zapewniam, że mamy wartościową alternatywę. Jeszcze w tym miesiącu zdradzimy więcej szczegółów. Ale jeśli nie zdarzy się nic nieprzewidzianego, będziemy silni – mówi w rozmowie z Expressem Ilustrowanym prezes Grot Budowlanych, Marcin Chudzik.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TauronLigi

źródło: Express Ilustrowany, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę