Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pięć sparingowych setów krakowian przeciwko ZAKSIE

Pięć sparingowych setów krakowian przeciwko ZAKSIE

fot. voleybolunsesi.com

Zespoły z TAURON 1. Ligi Mężczyzn już za kilka dni rozpoczną rywalizację w sezonie 2022/2023. AZS AGH Kraków we wtorek rozegrał ostatnie spotkanie kontrolne przed inauguracją ligowych zmagań. Rywal był z górnej półki, bowiem krakowianie zmierzyli się z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Spotkanie okazało się zacięte i rozstrzygnęło się w pięciu setach.

Zrobiliśmy ostatni szlif formy przed początkiem rozgrywek – powiedział trener Andrzej Kubacki po sparingu jego zespołu z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Gospodarze przegrali 2:3 z mistrzem Polski i zwycięzcą Ligi Mistrzów, ale nie wynik był w tym przypadku najważniejszy.Było na kim przetestować ostatnie warianty taktyczne – dodał Andrzej Kubacki. – Oczywiście w składzie kędzierzynian nie było kadrowiczów z wicemistrzami świata, ale dobrych nazwisk nie brakowało. Widzieliśmy m.in. Stępnia, Klutha, Żalińskiego, Banacha czy ostatni nabytek mistrzów Polski, Denisa Karyagina.

AZS AGH rozpoczął mecz w składzie: Krawiecki, Gomułka, Miniak, Rymarski, Borkowski, Tokajuk i Czyrek na libero.

źródło: inf. własna, tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę