Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > PGE Skra poznała rywala w Pucharze CEV

PGE Skra poznała rywala w Pucharze CEV

fot. skra.pl

​W tegorocznej edycji europejskich rozgrywek PGE Skra weźmie udział w Pucharze CEV. Znamy już pierwszego rywala bełchatowian. 

Siatkarze z Bełchatowa w minionym sezonie PlusLigi zajęli czwarte miejsce, co dało im możliwość gry w Pucharze CEV. PGE Skra została rozstawiona w 1/32 finału zawodów, a na swojego rywala musiała poczekać. Ostatecznie został on wyłoniony z rozgrywek kwalifikacji Ligi Mistrzów.PGE Skra miała zagrać z przegranym spotkania pomiędzy OK Mladost Brcko (Bośnia i Hercegowina) oraz Olympiakosem Pireus (Grecja). Dwumecz ostatecznie został rozstrzygnięty na korzyść zespołu spod Aten, który dwukrotnie zwyciężył 3:0. Oznacza to, że Olympiakos pozostaje w walce o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów, a Bośniacy zagrają w Pucharze CEV z PGE Skrą.

Wstępna data domowego meczu bełchatowian z OK Mladost to 16 listopada, godz. 18:00. O ostatecznym terminie klub poinformuje w osobnym komunikacie. W przypadku pokonania Bośniaków, PGE Skra zmierzy się z Duklą Liberec.

PGE Skra do tej pory czterokrotnie grała w Pucharze CEV. Najdalej doszła do półfinału, a było to w sezonie 2013/2014. W walce o finał bełchatowianie ulegli w dwumeczu Gubierniji Niżny Nowogród.

źródło: PGE Skra Bełchatów - informacja prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę