Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PGE Skra Bełchatów na remis z Cerradem Enea Czarnymi Radom

PGE Skra Bełchatów na remis z Cerradem Enea Czarnymi Radom

fot. PGE Skra Bełchatów

Przygotowujące się do nowego sezonu drużyny PGE Skry Bełchatów i Cerradu Enea Czarnych Radom rozegrały mecz kontrolny. Zakończył się on wynikiem 2:2. Obie drużyny ponownie zmierzą się w sobotę.

Siatkarze PGE Skry do sparingu z radomianami przystąpili po wyczerpującym spotkaniu z eWinner Gwardią Wrocław. Nie bez znaczenia był fakt, że zespół wrócił z Dolnego Śląska o godz. 3 rano. – To był jednak bardzo dobry trening, a dziś czeka nas kolejny – mówi Slobodan Prakljacić, jeden z asystentów trenerów przysłanych przez Slobodana Kovaca.PGE Skra lepiej rozpoczęła jednak spotkanie, bo od prowadzenia 12:6. Dobrze funkcjonował blok bełchatowian, a różnicę robiła także zagrywka. Radomianie często mylili się też w polu serwisowym, a PGE Skra ostatecznie wygrała pierwszą partię 25:20.

Początek drugiej partii należał do gości, którzy zaczęli lepiej prezentować się w bloku, a PGE Skra popełniała błędy. Potem gra wyrównała się, a niemal do końca seta żadna z ekip nie zdołała zbudować wyraźnej przewagi. Choć Cerrad Enea Czarni mieli już dwie piłki setowe, to PGE Skra doprowadziła do remisu. Niestety nie zdało się to na wiele – bełchatowianie ostatecznie ulegli na przewagi 26:28.

W kolejnym secie lepsi okazali się goście, którzy zwyciężyli 25:19. Ostatnia partia, bowiem trenerzy umówili się na rozegranie czterech setów, należała już do PGE Skry, która świetnie zagrywała i nie popełniała wielu błędów. Oznaczało to, że mecz zakończył się… remisem 2:2.

PGE Skra i Cerrad Enea Czarni ponownie zagrają już w sobotę o godz. 12 w Gomunicach.

PGE Skra Bełchatów – Cerrad Enea Czarni Radom 2:2
(25:20, 26:28, 19:25, 25:19)

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę