Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Paweł Zatorski: W Spale nudzić się nie będziemy

Paweł Zatorski: W Spale nudzić się nie będziemy

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Budowanie atmosfery w grupie jest bardzo ważne dla dalszych wyników i dla dalszego jej funkcjonowania. Na pewno do tych treningów podejdziemy na poważnie i potraktujemy je jako przygotowanie się do rozgrywek ligowych, które w tym roku zaczną się wcześniej – powiedział o zgrupowaniu w Spale libero reprezentacji Polski, Paweł Zatorski.

Wielkimi krokami zbliża się zgrupowanie reprezentacji Polski siatkarzy w Spale. 19 zawodników wytypowanych przez Vitala Heynena stawi się w niej już na początku czerwca. Siatkarze nie ukrywają radości z faktu, że będą mogli się w końcu spotkać. – Jest duża radość przede wszystkim z tego, że zobaczę chłopaków, że spotkamy się w grupie po raz kolejny. Chyba każdy z nas uważa, że dwa lata przerwy od treningów to byłoby zbyt długo. Z chęcią zjedziemy się do Spały. Mimo że w tym roku nie będzie wielkiej imprezy, to chętnie się spotkamy i potrenujemy – powiedział Paweł Zatorski, według którego takie zgrupowanie ma sens, bo może zaprocentować w przyszłości. – Budowanie atmosfery w grupie jest bardzo ważne dla dalszych wyników i dla dalszego jej funkcjonowania. Nasza kadra opiera się na wielu znakomitych zawodnikach, a jej wielką siłą jest to, że wszyscy z przyjemnością spędzamy ze sobą czas i jeździmy na zgrupowania. Podobnie będzie w tym roku. Na pewno do tych treningów podejdziemy na poważnie i potraktujemy je jako przygotowanie się do rozgrywek ligowych, które w tym roku zaczną się wcześniej – dodał libero biało-czerwonych.Będzie to specyficzne zgrupowanie, bowiem siatkarze nie będą w jego trakcie szlifowali formy przed kluczowym turniejem w danym roku, a jedynie wracali do formy po przerwie związanej z pandemią. – Nigdy w życiu nie mieliśmy takiego sezonu, w którym nie gramy praktycznie żadnej imprezy reprezentacyjnej. Ciekawi mnie jak Vital podejdzie do tego. Mniej więcej nakreślił nam jaki jest jego plan, ale trudno przewidzieć jak będą wyglądały poszczególne jednostki treningowe. Nudzić w Spale na pewno się nie będziemy. Pewnie w tym dziwnym okresie wyjdziemy też pograć w plażówkę, żebyśmy mogli wrócić do normalnej dyspozycji – podkreślił defensywny zawodnik reprezentacji Polski.

Mimo że większość restrykcji wprowadzonych z powodu pandemii została już zniesiona, to jednak siatkarze będą w Spale podlegali sporemu reżimowi. – Dostaliśmy szczegółowe wytyczne dotyczące bezpieczeństwa oraz sposobów jak mamy się zachowywaćć na terenie ośrodka. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji. Pierwszego dnia przejdziemy testy na koronawirusa. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy mogli przystąpić do normalnej pracy oraz spotykać się w grupie na treningach. Wiemy, że będziemy mieli zakaz opuszczania ośrodka. Będziemy musieli się do tego dostosować. Skupiamy się głównie na tym, aby w Spale trenować i wracać do normalnej dyspozycji – zakończył Paweł Zatorski.

źródło: opr. własne, polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę