Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Zatorski kontuzjowany, nie zagra w meczu ze Skrą

Paweł Zatorski kontuzjowany, nie zagra w meczu ze Skrą

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przystąpi osłabiona do drugiego półfinałowego starcia PlusLigi z PGE Skrą Bełchatów. W środowym meczu podopieczni Nikoli Grbicia zagrają bez Pawła Zatorskiego. W opublikowanym na stronie klubu komunikacie poinformowano, że libero mistrzów Polski doznał urazu pleców. Na razie nie wiadomo jednak jak długo potrwa absencja zawodnika. 

Komunikat ZAKSY Kędzierzyn-Koźle ws. urazu Pawła Zatorskiego:Niestety ze względu na uraz pleców libero Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nie zagra w najbliższym meczu półfinałowym z PGE Skrą Bełchatów.

Po pierwszym, wygranym przez ZAKSĘ, meczu półfinałowym z PGE Skrą Bełchatów nasz libero zgłosił ból pleców. Po wstępnych badaniach i konsultacjach ze sztabem medycznym, w trosce o zdrowie zawodnika, podjęto decyzję o absencji Pawła Zatorskiego w drugim półfinale PlusLigi (rozgrywanym w środę 7 kwietnia w Bełchatowie).

Paweł Zatorski jest w stałym kontakcie z lekarzem oraz sztabem medycznym Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Naszemu libero życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i wierzymy w jego powrót do gry podczas kolejnych spotkań.

źródło: zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę