Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Rusek niezmiennie na czele Cuprum Lubin

Paweł Rusek niezmiennie na czele Cuprum Lubin

fot. ks.cuprum.pl

Od dwóch lat pierwszy trener miedziowych, a od roku także asystent selekcjonera reprezentacji Polski, Nikoli Grbicia – Paweł Rusek zostaje w Lubinie na kolejny sezon w Cuprum Lubin.

Po symbolicznym „odwieszeniu butów na kołek” w 2020 roku, Paweł Rusek postanowił spróbować sił w pracy trenerskiej. Dostał szansę jako asystent Marcelo Fronckowiaka w klubie z Lubina. Zebrane w ciągu sezonu doświadczenia u boku Brazylijczyka, wykorzystał awansując na stanowisko pierwszego trenera Cuprum Lubin, którym jest do dzisiaj. Klub właśnie poinformował, że także w nadchodzącym sezonie 2023/2024 drużyną miedziowych nadal będzie kierował Paweł Rusek.Asystentem trenera podobnie jak w ostatnich dwóch sezonach pozostanie Tomasz Kowalski. To właśnie on będzie czuwał nad przygotowaniami drużyny do nowych rozgrywek, gdy Rusek będzie wykonywał obowiązki kadrowe w reprezentacji Polski.

Jak na razie wiadomo, że oprócz trenera w Cuprum pozostaną: Wojciech Ferens, Aleksander Berger, Adam Lorenc, Kajetan Kubicki i Paweł Pietraszko.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę