Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Halaba: Nie wszystko zależy od nas

Paweł Halaba: Nie wszystko zależy od nas

fot. Klaudia Piwowarczyk

Na awans do fazy play-off PlusLigi liczy jeszcze kilka drużyn, a wśród nich jest Ślepsk Malow Suwałki. – Nie wszystko zależy od nas. Do meczu z ZAKSĄ wiedzieliśmy, że jeśli zagramy swoją najlepszą siatkówkę i zdobędziemy jakieś punkty, to do samego końca będzie to zależne od nas. Niestety po tym meczu nie wynieśliśmy żadnego punktu i teraz musimy trochę patrzeć na tabelę – przyznał Paweł Halaba, przyjmujący zespołu z Suwałk.

Aktualnie Ślepsk Malow plasuje się na 10. miejscu w tabeli. W ten weekend suwałczanie zagrają u siebie z Aluronem CMC Wartą Zawiercie, zaś w ostatniej kolejce zmierzą się na wyjeździe z BBTS-em Bielsko-Biała.Co teraz musi zrobić Ślepsk Malowa Suwałki? – Zagrać teraz dwa mecze na maksa, dać z siebie wszystko. A na co to pozwoli, to się okaże. Mam nadzieję, że wskoczymy do tej ósemki – podkreślił przyjmujący.

Suwałczanie w sobotę o 14:45 zagrają z Aluronem CMC Wartą Zawiercie, która aktualnie plasuje się na 3. miejscu w tabeli PlusLigi. Paweł Halaba zapewnił, że nastawienie w zespole Ślepska Malow jest bojowe. – Chcemy podtrzymać swoją dobrą grę, bo jesteśmy naprawdę zadowoleni z tego meczu z ZAKSĄ. Na wyniku zaważyły dwie, trzy akcje. Myślę, że żaden kibic by się nie zdziwił, gdyby w tamtym meczu był wynik 3:1 dla nas. 

Przyjmujący Ślepska ma nadzieję, że jego zespół po zakończeniu rundy zasadniczej znajdzie się w ósemce i w pierwszej części fazy play-off zmierzy się z Asseco Resovią Rzeszów. – Ich dyspozycja jest teraz troszkę gorsza – ocenił Halaba. – Co prawda graliśmy z nimi trzy razy i trzy raz okazali się lepsi, ale wydaje mi się, że przeciwko Resovii nie graliśmy swojej dobrej siatkówki. Jakbyśmy wskoczyli na swój najwyższy poziom, to myślę, że byłaby szansa ich przełamać.

źródło: #7Strefa, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę