Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Halaba: Dawałem z siebie maksa

Paweł Halaba: Dawałem z siebie maksa

W tym sezonie Jurajscy Rycerze nie mogli liczyć na gromki doping swoich kibiców podczas ligowych meczów. Czy według Pawła Halaby w pustych halach sportowych grało się trudniej? – Ten sezon nie tylko dla naszego zespołu był zwariowany, ale dla całej ligi. Jednak granie bez kibiców odejmuje bardzo dużo energii na boisku, próbowaliśmy mobilizować się z całych sił.

– Z mojego przykładu – mnie najlepiej gra się przy kibicach, od nich czerpię połowę energii i brakowało mi ich bardzo w tym sezonie. Czego zabrakło? Te wszystkie przerwy spowodowane koronawirusem na pewno nie pomagały, przez co nasza forma też falowała. Miałem nadzieję, że skończymy ten sezon na lepszym miejscu. Od siebie też wymagałem więcej – dodał przyjmujący Aluronu CMC Warta Zawiercie.Siatkarz bez entuzjazmu wspomina minione rozgrywki. – Sezon potoczył się, jak się potoczył. Nie miałem na to wpływu, dawałem z siebie maksa, odkąd wróciłem do zdrowia. Zabrakło, żeby wbić się do tego składu. Na pewno dobrze wspominam ten początek sezonu, gdy graliśmy jeszcze z kibicami. Nie była to pełna hala, ale i tak czuliśmy tę energię.

źródło: aluroncmc.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę