Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Halaba: Chciałbym, abyśmy dobrze, ciężko trenowali i walczyli o każdy punkt

Paweł Halaba: Chciałbym, abyśmy dobrze, ciężko trenowali i walczyli o każdy punkt

Paweł Halaba spędzi sezon 2021/2022 w Ślepsku Malow Suwałki. 25-letni przyjmujący trafił do Suwałk z Aluronu CMC Warty Zawiercie. – Dobry trener, drużyna z potencjałem i świetna atmosfera, wyczuwalna w całym klubie. To wszystko sprawiło, że jestem tu, gdzie jestem. Do tego wysoki poziom jeśli chodzi o sprawy organizacyjne – powiedział o tym, co sprawiło, że znalazł się w Ślepsku, Paweł Halaba.

Kibice Ślepska Malow Suwałki mogą ciebie pamiętać w szczególności z mrożącego krew w żyłach spotkania w Suwałkach, mowa o sezonie, w którym broniłeś barw Trefla Gdańsk i trzeba przyznać, że napsułeś wtedy biało-niebieskim sporo krwi. Jak wspominasz suwalską publiczność?Paweł Halaba: Oj! Pamiętam ten mecz! To spotkanie było dla mnie w pewien sposób szczególne, bowiem pojawiłem się w nowej, suwalskiej hali po raz pierwszy. Tuż po wejściu na parkiet tego pięknego obiektu wiedziałem, że to będzie dobry mecz. Następnie pojawili się kibice i była jedna, wielka petarda! Finalnie nie mogłem być zadowolony. Było to pierwsze spotkanie w mojej dotychczasowej karierze, w którym prowadziłem 2:0… i przegrałem! Widowisko w “Suwałki Arenie” mogło się jednak podobać.

Co sprawiło, że dołączyłeś po sezonie 2020/2021 właśnie do Ślepska Malow Suwałki?

– Dobry trener, drużyna z potencjałem i świetna atmosfera, wyczuwalna w całym klubie. To wszystko sprawiło, że jestem tu, gdzie jestem. Do tego wysoki poziom jeśli chodzi o sprawy organizacyjne.

Czy masz jakieś oczekiwania wobec siebie lub zespołu pod kątem nadchodzącego sezonu?

– Generalnie staram się nie myśleć o celach. Chciałbym natomiast, abyśmy dobrze, ciężko trenowali i walczyli o każdy punkt. To sprawi, że zwycięstwa przyjdą w odpowiednim czasie.

Wiemy, że na początku lipca wybierasz się na urlop. Gdzie będzie można cię spotkać?

– Podpisałem umowę wakacyjną. Kierunek? Egzotyczny – Dominikana. W związku z tym… zapraszam na tamtejsze turnieje plażowe siatkówki (śmiech). Do zobaczenia.

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę