Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Paulina Reiter: Jest to dla mnie duże wyróżnienie

Paulina Reiter: Jest to dla mnie duże wyróżnienie

fot. olecko.wm.pl

– Uważam, że jest to du że wyróżnienie dla młodej zawodniczki jaką jestem. Rzadko się dostaje taką szansę. Jest to dla mnie powód do radości. Na pewno wykorzystam ją w stu procentach. Nie mam się czego bać. Cieszę się, że mogę się dalej rozwijać – powiedziała Paulina Reiter, która dołączyła do seniorskiej drużyny Pałacu Bydgoszcz.

Nadchodzący sezon będzie wyjątkowy dla Pauliny Reiter, bowiem znalazła się w seniorskiej drużynie Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz. 18-letnia atakująca z ekipą znad Brdy związana jest już od pewnego czasu. – Stwierdziłam, że chcę się dalej rozwijać, więc przeszłam do Bydgoszczy. To jedna z moich najlepszych decyzji w życiu. Jestem bardzo zadowolona z warunków treningowych oraz ze sztabu szkoleniowego – powiedziała zawodniczka, która za swój największy sukces uznała wicemistrzostwo EEVZA, ale ma na swoim koncie także medale w rozgrywkach młodzieżowych w kraju.– W mistrzostwach Europy Wschodniej nie grałam na swojej pozycji. Było to dla mnie wyzwanie – jakaś nowa przygoda. Później były następne powołania do kadry. Uczestniczyłam w Turnieju Nadziei Olimpijskiej. Zeszły rok również był dla mnie bardzo udany, bowiem zdobyłam dwa medale mistrzostw Polski. To był duży sukces, tym bardziej, że to był dopiero pierwszy rok w Bydgoszczy. Nie było łatwo, ponieważ musiałam trenować zarówno z kadetkami, jak i juniorkami, ale wszystko dało się pogodzić – dodała.

W sezonie 2020/2021 zostanie rzucona na głęboką wodę, bowiem znalazła się w seniorskiej drużynie prowadzonej przez Piotra Matelę.Uważam, że jest to wyróżnienie dla młodej zawodniczki jaką jestem. Rzadko się dostaje taką szansę. Jest to dla mnie powód do radości. Na pewno wykorzystam ją w stu procentach. Nie mam się czego bać. Cieszę się, że mogę się dalej rozwijać – powiedziała młoda atakująca, która wierzy, że u boku bardziej doświadczonych koleżanek zrobi kolejny progres. – Na pewno trener będzie wymagał ode mnie zaangażowania, ciężkiej pracy oraz wiary w siebie. Chciałabym udoskonalać swoje umiejętności, a z zespołem będę walczyła o jak najwyższe miejsce w tabeli – zakończyła Paulina Reiter.

źródło: KS Pałac Bydgoszcz YouTube, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-07-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved