Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Paulina Damaske: Jeszcze mamy o co grać

Paulina Damaske: Jeszcze mamy o co grać

fot. Michał Szymański

Grot Budowlani Łódź w półfinałowej rywalizacji przegrali oba mecze z Grupą Azoty Chemikiem Police. W poniedziałek obecne mistrzynie Polski triumfowały 3:0. Siatkarkom Macieja Biernata pozostaje walka o brązowy medal, w której przeciwnikiem będzie ŁKS Commercecon Łódź. Po poniedziałkowej konfrontacji przyjmująca Paulina Damaske zwróciła uwagę na mentalność na boisku.

Już kiedy okazało się, że to Chemik będzie półfinałowym przeciwnikiem drużyny z Łodzi, było wiadomo, że zadanie jest bardzo ciężkie. Poniedziałkowy mecz był dość jednostronny.Za dużo by wymieniać – przyznała przyjmująca Paulina Damaske zapytana o konkretny powód porażki. – Szczerze mówiąc, po prostu nam nie szło. Gdybym powiedziała, że chodziło tylko o kłopoty w przyjęciu, to byłoby, że tylko jednej nie szło. A wszystkie przyjmujące miały kłopoty. Ciężko powiedzieć, co się stało. W pewnym momencie, już po wielu błędach, ciężko się było podnieść. Cieszę się, że jeszcze w ostatnim secie trochę powalczyłyśmy – analizowała.

Nastawienie na boisku i mentalność drużyny może być decydująca. Zwłaszcza, jeśli mówimy o zespole złożonym z młodych zawodniczek. – Myślę, że jakbyśmy się psychicznie szybciej podniosły, to udałoby się nam kilka akcji więcej wygrać. Gdybyśmy energiczniej po prostu na tym boisku żyły, to miałybyśmy większą szansę na rywalizację z Chemikiem – mówiła młoda przyjmująca.

Czy drużyna zdąży odbudować się, by walczyć o brąz? – Na pewno. Dalej walczymy o medale i wszystko jest otwarte. Te dwa mecze nam nie poszły, ale to nie jest powód, żeby się zamykać. Jeszcze mamy o co grać – podkreśliła Damaske.

Derby Łodzi o brązowy medal zaplanowane są na 1, 5 oraz 8 maja. Gospodarzem pierwszego meczu będzie ŁKS Commercecon.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę