Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Patryk Szymański: Przed sezonem taki wynik brałbym w ciemno

Patryk Szymański: Przed sezonem taki wynik brałbym w ciemno

fot. tauron1liga.pl

– Cieszę się, że miałem szansę gry i miałem wkład w wynik na koniec sezonu. Jestem zadowolony, że dołożyłem swoją cegiełkę do siódmego miejsca – powiedział Patryk Szymański, środkowy KPS-u Siedlce.

Na koniec sezonu 2020/2021 siatkarze KPS-u Siedlce i Mickiewicza Kluczbork zafundowali sobie sporą dawkę siatkarskich emocji. Rozegrali aż sześć setów. Najpierw gospodarze wygrali w tie-breaku, a następnie w złotym secie, dzięki czemu to im przypadła siódma lokata na koniec rozgrywek. – Było to bardzo męczące spotkanie. Nie wiem jak dla chłopaków, ale mi od czwartego seta zaczynało brakować prądu. Adrenalina była jedyną rzeczą, która trzymała mnie na siłach – stwierdził Patryk Szymański, który został wybrany MVP spotkania.Młody środkowy nie ukrywał jednak radości, że podopiecznym Mateusza Grabdy udało się zakończyć sezon zwycięstwem, choć po porażce w Kluczborku byli dalej od zajęcia siódmej pozycji na koniec rozgrywek. – Jest to bardzo fajne uczucie, móc pożegnać się z sezonem zwycięstwem we własnej hali, a jeżeli odniosło się jeszcze dwie wygrane z rzędu, to magiczne uczucie, tym bardziej, że nie codziennie gra się sześć setów – dodał Szymański.

Na początku sezonu przegrywał on walkę o miejsce w składzie z Radosławem Nowakiem i Jakubem Strulakiem, ale im bliżej końca sezonu, tym częściej dostawał szansę gry, zastępując w podstawowym składzie drugiego z wymienionych środkowych. – Dla mnie było to udane zakończenie sezonu. Cieszę się, że miałem szansę gry i miałem wkład w wynik na koniec sezonu. Jestem zadowolony, że dołożyłem swoją cegiełkę do siódmego miejsca – zaznaczył zawodnik KPS-u.

W połowie sezonu siedlczanie odnosili zwycięstwo za zwycięstwem. Mieli nawet szansę na czwarte miejsce w tabeli przed play-off, ale pod koniec rundy zasadniczej przytrafiła im się seria porażek, która skomplikowała ich sytuację. Ostatecznie skończyli zmagania na siódmym miejscu, z którego są zadowoleni. – Przed sezonem taki wynik brałbym w ciemno, ale jak wygrywaliśmy mecze, mieliśmy fajną serię, to apetyty były większe. Jednak sport nie wybacza błędów. One nam się przytrafiły. Przeciwnicy je wykorzystali. Skoro nie byliśmy w stanie utrzymać koncentracji w całym sezonie, to siódme miejsce jest adekwatnym wynikiem dla nas – zakończył Patryk Szymański.

źródło: inf. własna, KPS Siedlce - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę