Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Patrycja Gądek przyjmującą Enea PTPS Piła

Patrycja Gądek przyjmującą Enea PTPS Piła

fot. Tchalou Volley

26-letnia przyjmująca Patrycja Gądek dołączy do zespołu Mirosława Zawieracza. Przez ostatnie dwa sezony występowała w drużynie Tchalou Volley, z którą awansowała do tamtejszej belgijskiej ekstraklasy. – Zależało mi na powrocie do Polski, chciałam też spełnić swoje marzenie i spróbować sił w Tauron Lidze – mówi zawodniczka.

Patrycja Gądek swoją siatkarską karierę rozpoczęła w zespole MUKS OGNIWO Piwniczna-Zdrój. W kolejnych latach grając jeszcze w drużynach młodzieżowych powoli wspinała się po ligowej drabinie grając w takich zespołach jak Ekstrim Gorlice (2011/2020), Sandecja Nowy Sącz (2012/2013) by dłużej zadomowić się na parkietach pierwszej ligi reprezentując barwy Wisły Kraków (2013/2014), SMS AZS Opole (2014-2017)  i E.Leclerc Radomki Radom (2017/2018). Następnie wyjechała do Belgi gdzie przez dwa sezony występowała w drużynie Tchalou Volley, z którą awansowała do tamtejszej ekstraligi.

W sezonie 2020/2021 wraca do Polski i reprezentować będzie barwy Enei PTPS-u Piła. – Zależało mi na powrocie do Polski, chciałam też spełnić swoje marzenie i spróbować sił w Tauron Lidze – mówi przyjmująca. – W ubiegłym sezonie zespół Enei PTPS-u pokazał się z bardzo dobrej strony, więc kiedy tylko pojawiła się propozycja gry w Pile, długo się nie zastanawiałam – dodaje Gądek.

Patrycja Gądek jest kolejną zawodniczką, która walczyć będzie w barwach Enei PTPS-u Piła. Dołączy do zeszłorocznych reprezentantek Piły: rozgrywającej Sylwii Kucharskiej, libero Anny Pawłowskiej i środkowych Gabrieli Ponikowskiej i Judyty Gawlak, a także niedawno zakontraktowanych zawodniczek Natalii Skrzypkowskiej i Kolety Łyszkiewicz.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved