Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Pałac Bydgoszcz pożegnał dwie zawodniczki

Pałac Bydgoszcz pożegnał dwie zawodniczki

fot. Michał Szymański

Tereza Vanzurova oraz Marta Biedziak opuszczą po tym sezonie Bydgoszcz. Zarówno czeskiej atakującej, jak i 27-letniej rozgrywającej nie zobaczymy w przyszłym sezonie w barwach Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz. Ważne umowy z klubem ma sześć siatkarek.

PAłac Bydgoszcz podał pierwsze nazwiska siatkarek, które opuszczą klub po tym sezonie. To czeska atakująca Tereza Vanzurova oraz rozgrywająca Marta Biedziak. Po Venzurovej wiele sobie w Bydgoszczy obiecywano, jednak zarówno trener Matela jak i kibice szybko się przekonali, że nie jest to zawodniczka, która w każdym meczu może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść zespołu.Marta Biedziak jako zmienniczka Magdaleny Mazurek nie miała zbyt wielu możliwości do zaprezentowania się na boisku. Dobra postawa doświadczonej rozgrywającej w kolejnym już sezonie sprawiła, że Biedziak wyraźnie przegrała rywalizację na tej pozycji.

Ważne kontrakty z Pałącem mają: Monika Jagła, Magdalena Mazurek, Kinga Różyńska, Julia Reszelewska, Marta Ziółkówska i Ewelina Żurowska. Całą „szóstkę” będziemy oglądać w zespole Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz w sezonie 2020/2021.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. własna, kspalac.bydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę