Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Pałac Bydgoszcz pożegnał dwie zawodniczki

Pałac Bydgoszcz pożegnał dwie zawodniczki

fot. Michał Szymański

Tereza Vanzurova oraz Marta Biedziak opuszczą po tym sezonie Bydgoszcz. Zarówno czeskiej atakującej, jak i 27-letniej rozgrywającej nie zobaczymy w przyszłym sezonie w barwach Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz. Ważne umowy z klubem ma sześć siatkarek.

PAłac Bydgoszcz podał pierwsze nazwiska siatkarek, które opuszczą klub po tym sezonie. To czeska atakująca Tereza Vanzurova oraz rozgrywająca Marta Biedziak. Po Venzurovej wiele sobie w Bydgoszczy obiecywano, jednak zarówno trener Matela jak i kibice szybko się przekonali, że nie jest to zawodniczka, która w każdym meczu może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść zespołu.Marta Biedziak jako zmienniczka Magdaleny Mazurek nie miała zbyt wielu możliwości do zaprezentowania się na boisku. Dobra postawa doświadczonej rozgrywającej w kolejnym już sezonie sprawiła, że Biedziak wyraźnie przegrała rywalizację na tej pozycji.

Ważne kontrakty z Pałącem mają: Monika Jagła, Magdalena Mazurek, Kinga Różyńska, Julia Reszelewska, Marta Ziółkówska i Ewelina Żurowska. Całą „szóstkę” będziemy oglądać w zespole Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz w sezonie 2020/2021.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. własna, kspalac.bydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved