Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Ósmy sezon Stefanii Sansonny w zespole z Novary

Ósmy sezon Stefanii Sansonny w zespole z Novary

fot. CEV

Klub Igor Gorgonzola Novara ogłosił, że libero Stefania Sansonna przedłużyła kontrakt o kolejny rok. Będzie to już ósmy sezon tej zawodniczki z barwach zespołu z Novary. Sansonna trzykrotnie zdobywała mistrzostwo i wicemistrzostwo Włoch. Ma w swoim dorobku pięć pucharów i dwa Superpuchary Italii. W 2019 roku z zespołem Igor Gorgonzola wywalczyła złoty medal Ligi Mistrzyń.

Jak zasugerował Enrico Marchioni, dyrektor generalny Igor Gorgonzola Novara, klub wprawdzie podpisał z libero nowy kontrakt na jeden sezon, jednak już trwają rozmowy o przyszłości. – Stefania będzie miała za zadanie wspierać zawodniczkę, który przejmie jej spuściznę w klubie i wierzę, że odnajdzie się w tej dość nietypowej dla niej roli.– Powiedzenie, że jestem bardzo szczęśliwa, może wydawać się trywialne – powiedziała Stefania Sansonna. – Wierzę, że miłość, szacunek i wdzięczność to wzajemne uczucia, które łączą mnie i klub, a droga, którą podążaliśmy od ośmiu sezonów jest wyjątkowa. Teraz otwiera się nowa szansa dla obu stron. Osobiście jestem z siebie dumna, ponieważ podczas moich lat w Novarze miałam czterech różnych trenerów i wszyscy na mnie stawiali. W życiu trzeba zrozumieć, czym jest „sukces osobisty”. Są oczywiście medale, które zdobyliśmy przez te wszystkie lata, ale „sukces osobisty” jest dla mnie pomostem, który stworzył Stefanię, którą byłam i którą będę.

 

Un altro anno insieme! ???Stefania Sansonna vestirà l’azzurro per l’ottava stagione consecutiva??
Scatenate la vostra…

Opublikowany przez Igor Volley Novara Czwartek, 8 kwietnia 2021

źródło: agilvolley.com, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę