Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Oskar Kaczmarczyk: Liczą się egzekucja i nastawienie

Oskar Kaczmarczyk: Liczą się egzekucja i nastawienie

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Nie wiem, czy jesteśmy w stanie jakoś zaskoczyć rywala. W ogóle każde play-off jest takie, że tu raczej chodzi o jakość własnej gry niż to, czy będziemy doskonale wiedzieli, co zrobi przeciwnik. Raczej liczą się egzekucja i nastawienie – mówi przed decydującym meczem o brązowy medal trener analityk Aluron CMC Warty Zawiercie, Oskar Kaczmarczyk.

W kończącym się sezonie 2022/2023 PlusLigi pozostała już tylko jedna niewiadoma – na czyich szyjach zawisną brązowe medale mistrzostw Polski. W najbliższy wtorek w Hali Podpromie w decydującym, piątym starciu powalczą o nie siatkarze Asseco Resovii Rzeszów i Aluron CMC Warty Zawiercie. – Nie wiem, czy jesteśmy w stanie jakoś zaskoczyć rywala. W ogóle każde play-off jest takie, że tu raczej chodzi o jakość własnej gry niż to, czy będziemy doskonale wiedzieli, co zrobi przeciwnik. Raczej liczą się egzekucja i nastawienie, jak też to, by nie dać się przełamać, bo zwłaszcza w piątym meczu o medal chodzi głównie o emocje i o to, by zostać jak najdłużej w grze – mówi przed tym spotkaniem trener analityk zawiercian, Oskar Kaczmarczyk. –  Na pewno będziemy mieli jakieś korekty, tak jak i będzie je miała Resovia, ale tu już naprawdę wiele wnosi ta magiczna dyspozycja dnia, a nie taktyka. Momenty, w których trzeba dobrze wybrać i przede wszystkim, jeszcze raz powtórzę, egzekucja – dodaje.Bliscy zakończenia rywalizacji sukcesem przed kilkoma dniami byli siatkarze Resovii. W meczu w Zawierciu prowadzili już 2:0, ale gospodarze zdołali odwrócić losy spotkania i po pięciosetowym boju doprowadzili do decydującego pojedynku. – Modne ostatnio stało się powiedzenie, że te mecze wygrywa się z wątroby i tak jest. Próby wątrobowe są już u nas bardzo wysokie, bo jesteśmy bardzo zmęczeni, ale pokazaliśmy w czwartym starciu, że ta wątroba jeszcze działa i liczę na to, że we wtorek wyjdziemy gotowi na 100 procent i będziemy w stanie tę wątrobę raz jeszcze uruchomić, bo to ona będzie najważniejsza – kończy Kaczmarczyk.

źródło: aluroncmc.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę