Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Olsztyński AZS bez kapitana, Andringa odchodzi

Olsztyński AZS bez kapitana, Andringa odchodzi

fot. Klaudia Piwowarczyk

Sześć sezonów – tyle w barwach Indykpolu AZS Olsztyn spędził Robbert Andringa. Jak poinformował klub w swoich social mediach sezon 2022/2023 był jego ostatnim w biało-zielonych barwach.

Robbert Andringa do Indykpolu AZS Olsztyn trafił w 2017 roku z francuskiego Stade Poitevin Poitiers. Przez te wszystkie lata przyjmujący zdobył dla akademików  w PlusLidze 1351 punktów i rozegrał 168 meczów. W minionym sezonie był niezwykle istotnym punktem drużyny z Olsztyna. Wystąpił w 35 meczach PlusLigi (114 setów), zdobywając dla AZS-u 266 punktów (39 asów serwisowych, 202 skuteczne ataki i 25 bloków).Chciałbym za wszystko podziękować. W trakcie sześciu sezonów w Olsztynie miałem okazję przeżyć wszystko, lepsze i gorsze momenty, kontuzje, dobrą i złą grę. Było wszystko, ale za każdym razem mieliśmy wsparcie i chciałbym za to podziękować. Do zobaczenia! – powiedział w rozmowie z klubowymi mediami Holender.

Jak na razie nie wiadomo, gdzie przyjmujący zagra w przyszłym sezonie.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę