Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Oliwia Sieradzka: Liczyłyśmy na dobry rezultat w Rzeszowie

Oliwia Sieradzka: Liczyłyśmy na dobry rezultat w Rzeszowie

fot. Michał Szymański

– Wydaje mi się, że każdy element w tym spotkaniu funkcjonował dobrze, oczywiście nie w tych dwóch przegranych dosyć wysoko setach, ale w tych wygranych wszystko wyglądało tak, jak powinno -mówiła po przegranym 2:3 meczu w Rzeszowie atakująca UNI Opole, Oliwia Sieradzka. – Nie koncentrowałyśmy się na wyniku, ale na następnej akcji, którą chciałyśmy wygrać. Trzeba przyznać, że gra nam się układała – dodała Vivian Pellegrino.

– Przez cały sezon miałyśmy problem z tym żeby znaleźć i pokazać swoją najlepszą siatkówkę, ale wiedziałyście, że możemy bardzo dobrze grać. Czułyśmy, że mamy w zespole więcej jakości niż wskazywałyby nasze dotychczasowe mecze i wyniki. W Rzeszowie naszym celem było walczyć o każdą piłkę i to się udało zrealizować. Nie koncentrowałyśmy się na wyniku, ale na następnej akcji, którą chciałyśmy wygrać. Trzeba przyznać, że gra nam się układała – powiedziała po meczu z Developresem Vivian Pellegrino, cytowana przez oficjalną stronę TAURON Ligi.– Przede wszystkim jesteśmy zadowolone z tego meczu, bo ostatnie spotkania nie wyglądały najlepiej w naszym wykonaniu. Nasz postawa pozostawiała wiele do życzenia, dlatego bardzo liczyłyśmy na dobry rezultat w Rzeszowie w postaci urwanych setów faworytowi i zdobytego punktu. Marzyłyśmy o tym, ale widziałyśmy, że jest to trudne do wykonania, bo zespół z Rzeszowa bardzo dobrze broni, zagrały też świetnie w ataku – przyznała atakująca UNI Opole, Oliwia Sieradzka.

Rzeszowianki popełniły w tym meczu 5 błędów w przyjęciu i dwunastokrotnie popsuły zagrywkę. – Na pewno w jakiś sposób nam pomogły, ale o dziwo my też bardzo dobrze broniłyśmy, chociaż zawsze to było naszym mankamentem. Wydaje mi się, że każdy element w tym spotkaniu funkcjonował dobrze, oczywiście nie w tych dwóch przegranych dosyć wysoko setach, ale w tych wygranych wszystko wyglądało tak, jak powinno – dodała atakująca zespołu z Opola.

– Szkoda, że na początku tych przegranych setów straciłyśmy zbyt wiele punktów i później ciężko nam już było zniwelować tak dużą różnicę. Myślę jednak, że w tie-breaku była zacięta walka i miałyśmy też swoją szansę żeby pokusić się o coś więcej. Szkoda, że przegrałyśmy mecz, ale z drugiej strony cieszymy się, że zagrałyśmy bardzo dobrze przeciwko tak wielkiemu klubowi – mówiła po meczu brazylijska środkowa opolskiego zespołu.

źródło: Developres Rzeszów - Youtube, opr. własne, tauronliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę