Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Oliwia Poreda nową rozgrywającą Budowlanych Łódź

Oliwia Poreda nową rozgrywającą Budowlanych Łódź

fot. Finał Mistrzostw Polski Juniorek

17-letnia Oliwia Poreda zastąpi w zespole Grot Budowlanych Łódź Ewelinę Tobiasz. Przypomnijmy, że zawodniczka ta rozstała się z klubem w grudniu i spodziewa się dziecka. Poreda obecny sezon rozpoczynała w barwach pierwszoligowego SMS-u PZPS Szczyrk, a do Budowlanych została wypożyczona z MKS-u Kalisz.

Po tym, jak z klubem Budowlani Łódź rozstała się rozgrywająca Ewelina Tobiasz, działacze z Łodzi szukali drugiej rozgrywającej w jej miejsce. Ostatnie mecze 2020 roku podopieczne Blażeja Krzyształowicza rozgrywały z jedną zawodniczką na tej pozycji – Julią Nowicką.Wybór padł na 17-letnią uczennicę SMS-u PZPS Szczyrk – Oliwię Poredę. Urodzona w Szczecinie siatkarka jest wychowanką PSPS Chemika Police, w swojej młodzieżowej karierze reprezentowała już także barwy LTS Legionovii Legionowo oraz MKS-u Kalisz, z którym zdobyła złote medale mistrzostw Polski w kategorii kadetek i juniorek.

Mierząca 185 centymetrów zawodniczka trenuje z zespołem i będzie do dyspozycji trenera Krzyształowicza już w najbliższym meczu w Radomiu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-01-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved