Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Olga Strantzali znalazła nowy klub

Olga Strantzali znalazła nowy klub

fot. Michał Szymański

Grecka zawodniczka, która przez dwa lata występowała na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet, przeniesie się do Serie A. Nowym klubem Olgi Strantzali będzie Bosca San Bernardo Cuneo.

Olgi Strantzali przez ostatnie dwa sezony występowała w Lidze Siatkówki Kobiet. Greczynka przygodę z polskimi rozgrywkami  rozpoczęła w sezonie 2018/2019, w którym broniła barw Enei PTPS-u Piła. Rok później przeniosła się do DPD Legionovii Legionowo, a jej klub uplasował się tuż za ligowym podium. Strantzali jest także jedną z ważniejszych zawodniczek w reprezentacji Grecji, z którą wzięła udział w ubiegłorocznych mistrzostwach Europy.Jestem bardzo podekscytowana moim debiutem w lidze włoskiej w barwach Cuneo. Trener Alessandro Chiappini, który nauczył mnie bardzo dużo przez te ostatnie dwa lata, bardzo dobrze wypowiadał się o siatkarskiej pasji miasta i klubu, więc nie miałam wątpliwości odnośnie podpisania kontraktu z Bosca San Bernardo Cuneo. Nie mogę się doczekać, żeby poznać moje koleżanki z drużyny, trenera, sztab i poczuć atmosferę Pala UBI Banca. Mówię dobrze po angielsku z powodu mojej przeszłości zawiązaną ze Stanami Zjednoczonymi, ale jestem też bardzo zmotywowana do nauki języka włoskiego – opowiedziała Olga Strantzali.

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę