Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Oficjalnie: Malwina Smarzek w Lokomotiwie Kaliningrad

fot. CEV

Potwierdziły się doniesienia, że Malwina Smarzek opuści słoneczną Italię. Polska atakująca w przyszłym sezonie zagra w Rosji, a jej nowym pracodawcą będzie Lokomotiw Kaliningrad. Klub oficjalnie zaprezentował zawodniczkę.

Malwina Smarzek podpisała z Lokomotiwem roczny kontrakt i po trzech sezonach pożegnała się z Serie A. Najpierw przez dwa lata reprezentowała barwy Zanetti Bergamo, a w ostatnich rozgrywkach występowała w ekipie Igor Gorgonzola Novara, z którym zakończyła sezon ze srebrnym medalem. Klub z Novary w miejsce Smarzek pozyskał znakomitą turecką atakującą – 21-letnią Ebrar Karakurt.Zanim polska atakująca trafiła do Włoch, występowała w Legionovii Legionowo, a później w Chemiku Police, z którym zdobyła dwa mistrzostwa Polski.

źródło: vc-lokomotiv.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę