Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Od poniedziałku szczepienia polskich siatkarzy przeciwko COVID 19

Od poniedziałku szczepienia polskich siatkarzy przeciwko COVID 19

fot. Polska Siatkówka

Przed reprezentacją Polski siatkarzy  pracowite miesiące. Podopieczni Vitala Heynena najpierw zagrają w Lidze Narodów, następnie w igrzyskach olimpijskich, a później wezmą udział w mistrzostwach Europy. Zmagania biało-czerwonych wymagają długiego przygotowania przede wszystkim do najważniejszej imprezy nie tylko sezonu, ale i ostatnich pięciu lat, czyli zmagań w Tokio.

To właśnie one mają być dla wielu polskich siatkarzy szansą na spełnienie najważniejszego celu w karierze – zdobycia olimpijskiego medalu. Dziesięć dni temu premier Mateusz Morawiecki podkreślił, że w przypadku sportowców zmarnowanie okazji na sukces byłoby największym błędem. Tym samym ogłosił decyzję rządu dotyczącą zaszczepienia polskich olimpijczyków przeciwko COVID-19.Jak udało się dowiedzieć TVPSPORT.PL, szczepienia dla polskich siatkarzy rozpoczną się w nadchodzący poniedziałek. Wtedy też wystartuje druga tura zgrupowania. Do pierwszej czwórki siatkarzy, która pojawiła się w Spale w trwającym tygodniu (Marcin Komenda, Marcin Janusz, Dawid Konarski i Fabian Drzyzga), dołączą również inni zawodnicy, którzy po sezonie ligowym mieli kilka dni przerwy. Tak wczesny termin szczepień polskiego zespołu argumentowany jest zabezpieczeniem dalszych przygotowań kadry.

źródło: sport.tvp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Igrzyska Olimpijskie, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę