Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Nowy zawodnik w KPS-ie, środkowy zostaje we Wrześni

fot. Klaudia Piwowarczyk

W poniedziałek KPS Siedlce poinformował o zakontraktowaniu nowego środkowego. Jest nim Radosław Nowak, który ostatnio grał w II lidze. W Krispolu Września zostaje za to Tomasz Narowski.

Kolejną kartę w swoim składzie odsłonił KPS Siedlce. Jest nią niespełna 27-letni Radosław Nowak. O zainteresowaniu pierwszoligowca tym środkowym pisaliśmy już kilka tygodni temu. Ostatecznie klub z Mazowsza potwierdził jego zakontraktowanie. Miniony sezon Nowak spędził na drugoligowych parkietach, reprezentując barwy Aqua Zdrój Wałbrzych.W Siedlcach o miejsce w składzie będzie rywalizował między innymi z Piotrem Truszkowskim.Serdecznie zapraszam wszystkich kibiców oraz sympatyków siatkówki na wszystkie mecze rozgrywane w ramach rozgrywek TAURON 1. Ligi w sezonie 2020/2021. Ze swojej strony obiecuję wam walkę o każdy punkt do samego końca, a gwarancją tego jest moja góralska zawziętość i upartość. Do zobaczenia wkrótce – powiedział nowy środkowy drużyny z Siedlec.

Z kolei barw Krispolu września wciąż będzie bronił Tomasz Narowski. To 30-letni środkowy, dla którego sezon 2020/2021 będzie już szóstym spędzonym w zespole z Wielkopolski. W minionym sezonie Narowski pojawił się na boisku w 24 meczach rundy zasadniczej. Zgromadził w nich na swoim koncie 135 punktów, w tym 30 w bloku oraz 8 w polu serwisowym. Najczęściej punktował w pojedynku z AGH AZS Kraków (12 razy), a jego skuteczność na przestrzeni całego sezonu oszacowano na 53%. Jest drugim zawodnikiem, po Marcinie Krawieckim, który przedłużył współpracę z drużyną prowadzoną przez Mariana Kardasa.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn na sezon 2020/2021

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved