Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Nowy zawodnik w KPS-ie, środkowy zostaje we Wrześni

Nowy zawodnik w KPS-ie, środkowy zostaje we Wrześni

fot. Klaudia Piwowarczyk

W poniedziałek KPS Siedlce poinformował o zakontraktowaniu nowego środkowego. Jest nim Radosław Nowak, który ostatnio grał w II lidze. W Krispolu Września zostaje za to Tomasz Narowski.

Kolejną kartę w swoim składzie odsłonił KPS Siedlce. Jest nią niespełna 27-letni Radosław Nowak. O zainteresowaniu pierwszoligowca tym środkowym pisaliśmy już kilka tygodni temu. Ostatecznie klub z Mazowsza potwierdził jego zakontraktowanie. Miniony sezon Nowak spędził na drugoligowych parkietach, reprezentując barwy Aqua Zdrój Wałbrzych.W Siedlcach o miejsce w składzie będzie rywalizował między innymi z Piotrem Truszkowskim.Serdecznie zapraszam wszystkich kibiców oraz sympatyków siatkówki na wszystkie mecze rozgrywane w ramach rozgrywek TAURON 1. Ligi w sezonie 2020/2021. Ze swojej strony obiecuję wam walkę o każdy punkt do samego końca, a gwarancją tego jest moja góralska zawziętość i upartość. Do zobaczenia wkrótce – powiedział nowy środkowy drużyny z Siedlec.

Z kolei barw Krispolu września wciąż będzie bronił Tomasz Narowski. To 30-letni środkowy, dla którego sezon 2020/2021 będzie już szóstym spędzonym w zespole z Wielkopolski. W minionym sezonie Narowski pojawił się na boisku w 24 meczach rundy zasadniczej. Zgromadził w nich na swoim koncie 135 punktów, w tym 30 w bloku oraz 8 w polu serwisowym. Najczęściej punktował w pojedynku z AGH AZS Kraków (12 razy), a jego skuteczność na przestrzeni całego sezonu oszacowano na 53%. Jest drugim zawodnikiem, po Marcinie Krawieckim, który przedłużył współpracę z drużyną prowadzoną przez Mariana Kardasa.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn na sezon 2020/2021

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę