Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Nowy trener w Saugelli Monza

Nowy trener w Saugelli Monza

fot. pgsador.it

Jeden z najbardziej utalentowanych trenerów jeszcze młodego, włoskiego pokolenia oficjalnie poprowadzi Saugella Monza w kolejnym sezonie. – Jestem bardzo szczęśliwy, że będę trenerem tak ambitnego zespołu, uważam to za ogromną szansę. Monza pokazała w ostatnich latach niewiarygodny rozwój. Lubię wyzwania i dlatego chcę zaprowadzić tą drużynę jak najwyżej – mówił Marco Gaspari.

Saugella Monza w przedwcześnie zakończonym sezonie plasowała się na 5. miejscu w tabeli Serie A. Zespół, w którym występowała Katarzyna Skorupa ma już oficjalnie nowego szkoleniowca. Został nim 38-letni Marco Gaspari, który w swojej karierze prowadził takie kluby jak Imoco Volley Congliano, Piacenza czy zespół z Modeny. Przez dwa poprzednie sezony był szkoleniowcem Pomi Casalmaggiore. – Jestem bardzo szczęśliwy, że będę trenerem tak ambitnego zespołu, uważam to za ogromną szansę. Monza pokazała w ostatnich latach niewiarygodny rozwój. Lubię wyzwania i dlatego chcę zaprowadzić tą drużynę jak najwyżej – zapowiedział Gaspari. – Ciekawość jest ważna w życiu, jak i w sporcie. Klub z Monzy jest nowoczesnym zespołem, który oferuje właśnie takie inicjatywy, pozwala ci się rozwijać – dodał szkoleniowiec.

Z podpisania kontraktu z trenerem zadowolony jest dyrektor sportowy Saugelli Monza, Claudio Bonati. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się sprowadzić do klubu tak utalentowanego szkoleniowca jak Marco. Chociaż nadal jest młody, to już ma na swoim koncie kilka lat doświadczenia z zespołami na wysokim poziomie. Jest świetnie wyszkolonym trenerem, który z pewnością wniesie do klubu sporo nowej energii – zapowiedział Bonati.

źródło: verovolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved