Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Nowy trener i kolejna zawodniczka w Stali Mielec

Nowy trener i kolejna zawodniczka w Stali Mielec

fot. Tomasz Schenk

Do zespołu Stali Mielec dołączy nowy trener. Będzie nim Michał Betleja, który poprzedni sezon zaczynał jako szkoleniowiec PWSZ Tarnów, a kończył jako asystent Piotra Pajdy w drużynie z Jarosławia. W przyszłym sezonie zawodniczką mieleckiego klubu będzie 22-letnia środkowa Karpat Krosno, Łucja Laskowska.

Do sztabu szkoleniowego mieleckiej Stali dołączy w przyszłym sezonie trener Michał Betleja. Były szkoleniowiec siatkarzy Błękitnych Ropczyce i PWSZ Tarnów po rozstaniu z klubem z Tarnowa dokończył sezon w SAN-Pajdzie Jarosław jako asystent Piotra Pajdy.W przyszłym sezonie Michał Betleja będzie współpracować z Agnieszką Rabką na ławce trenerskiej Stali Mielec. Dodatkowo będzie prowadził zespół juniorek Stali i koordynował pracę grup młodzieżowych. Klub niedawno też ujawnił nazwisko kolejnej nowej zawodniczki, która dołączy do zespołu. Jest nią 22-letnia środkowa bloku Łucja Laskowska, która ostatni sezon spędziła w Karpatach Krosno, wcześniej reprezentowała barwy AZS-u AWF Warszawa.

Stal niedawno informowała również, że zespół w przyszłym sezonie wzmocnią środkowa Paulina Stroiwąs (SAN-Pajda Jarosław), atakująca Marta Duda i libero Olga Samul (obie z PWSZ Tarnów).

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę