Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Nowy trener i kolejna zawodniczka w Stali Mielec

Nowy trener i kolejna zawodniczka w Stali Mielec

fot. Tomasz Schenk

Do zespołu Stali Mielec dołączy nowy trener. Będzie nim Michał Betleja, który poprzedni sezon zaczynał jako szkoleniowiec PWSZ Tarnów, a kończył jako asystent Piotra Pajdy w drużynie z Jarosławia. W przyszłym sezonie zawodniczką mieleckiego klubu będzie 22-letnia środkowa Karpat Krosno, Łucja Laskowska.

Do sztabu szkoleniowego mieleckiej Stali dołączy w przyszłym sezonie trener Michał Betleja. Były szkoleniowiec siatkarzy Błękitnych Ropczyce i PWSZ Tarnów po rozstaniu z klubem z Tarnowa dokończył sezon w SAN-Pajdzie Jarosław jako asystent Piotra Pajdy.

W przyszłym sezonie Michał Betleja będzie współpracować z Agnieszką Rabką na ławce trenerskiej Stali Mielec. Dodatkowo będzie prowadził zespół juniorek Stali i koordynował pracę grup młodzieżowych. Klub niedawno też ujawnił nazwisko kolejnej nowej zawodniczki, która dołączy do zespołu. Jest nią 22-letnia środkowa bloku Łucja Laskowska, która ostatni sezon spędziła w Karpatach Krosno, wcześniej reprezentowała barwy AZS-u AWF Warszawa.

Stal niedawno informowała również, że zespół w przyszłym sezonie wzmocnią środkowa Paulina Stroiwąs (SAN-Pajda Jarosław), atakująca Marta Duda i libero Olga Samul (obie z PWSZ Tarnów).

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved