Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Nowy rozgrywający w Głogowie

Nowy rozgrywający w Głogowie

fot. Klaudia Piwowarczyk

SPS Chrobry Głogów odkrywa karty przed kolejnym sezonem. Z każdym dniem pierwszoligowiec informuje o nowych zawodnikach. Nie tak dawno ogłosił pozyskanie Patryka Napiórkowskiego, teraz do zespołu dołączył rozgrywający Mikołaj Słotarski.

Z Chrobrym Głogów po sezonie 2021/2022 pożegnało się pięciu zawodników, w tym Filip Troczyński, Stanisław Wawrzyńczyk i Tomasz Błądziński. Na zakończenie kariery zdecydował się Mateusz Kucharski, natomiast nowego pracodawcy szuka Bartosz Janeczek.Jednocześnie klub z Głogowa jest aktywny na rynku transferowym, do tej pory pozyskał Sebastiana Lisickiego i Wiktora Janiszewskiego. Do drużyny dołączył również atakujący Patryk Napiórkowski. Najnowszym nabytkiem Chrobrego Głogów został rozgrywający Mikołaj Słotarski.

Siatkarz w poprzednim sezonie reprezentował drugoligowy zespół Karpaty Krosno oraz został powołany do szerokiej kadry reprezentacji Polski U-21, a jest wychowankiem AKS Resovii Rzeszów.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: Chrobry Głogów - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę