Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Nowy kontrakt Marleny Kowalewskiej

Nowy kontrakt Marleny Kowalewskiej

Klub Grupa Azoty Chemik Police poinformował o przedłużeniu kontraktu ze swoją rozgrywająca –  Marleną Kowalewską. – Sezon covidowy był najtrudniejszym w moim życiu. Pod każdym względem – mentalnym i fizycznym. Będę go jednak dobrze wspominać, szczególnie mecze finałowe – mówiła rozgrywająca ekipy z Polic. 

Rozgrywająca Marlena Kowalewska występuje w Policach od sezonu 2018/2019. Z Chemikiem Police wywalczyła 2 mistrzostwa, 3 puchary i Superpuchar Polski. W minionym sezonie była pierwszą rozgrywającą, wystąpiła w 29 spotkaniach TAURON Ligi.– Sezon covidowy był najtrudniejszym w moim życiu. Pod każdym względem – mentalnym i fizycznym. Będę go jednak dobrze wspominać, szczególnie mecze finałowe. Stworzyłyśmy niesamowitą aurę, jako zespół. Nie miałyśmy wątpliwości, kto zdobędzie złoty medal. Cieszę się, że zostaję na kolejny sezon w Policach. Liczę, że uda nam się obronić zdobyte trofea – mówiła Marlena Kowalewska po przedłużeniu swojego kontraktu.

Przypomnijmy, że klub z Polic wcześniej przedłużył umowy z Jovaną Brakocević-Canzian, a także środkową Igą Wasilewską. Do zespołu dołączyła natomiast reprezentacyjna libero – Maria Stenzel.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2021/2022

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę