Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Nowy cel transferowy Developresu?

Nowy cel transferowy Developresu?

fot. volleybergamo.it

Od jakiegoś czasu na liście życzeń wicemistrzyń Polski widnieją nazwiska wielkich armat europejskiej siatkówki. Mówi się o transferze Jovany Brakocević-Canzian, a także o gwieździe kadry Niemiec Louisie Lippman. Wydaje się jednak, że są to bardzo ambitne cele i prawdopodobnie będą trudne do zrealizowania. 

Na horyzoncie pojawiła się jednak dużo bardziej realna opcja na atak Developresu. Tureckie media podały, że do Rzeszowa trafi reprezentantka Kanady Kiera van Ryk. Młoda atakująca spędziła ostatni sezon w Volley Bergamo, gdzie rywalizowała o miejsce na parkiecie z polską bombardierką Malwiną Smarzek-Godek.W ostatnich wypowiedziach działaczy z Rzeszowa pojawiła się informacja, że nowa atakująca Rysic będzie pochodziła zza oceanu. Tego warunku nie spełnia ani Brakocević, ani Lippman. Wpisuje się w niego za to właśnie van Ryk. Pewnie wkrótce się okaże kto będzie w Rzeszowie odpowiadał za zdobywanie punktów i czy będzie to 21-letnia Kanadyjka.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

źródło: inf. własna, voleibolunsesi.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę