Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Nowi atakujący w Siedlcach i Jaworznie

Nowi atakujący w Siedlcach i Jaworznie

fot. tauron1liga.pl

Mateusz Kańczok w nadchodzącym sezonie 2020/21 TAURON 1. Ligi Mężczyzn będzie reprezentował barwy KPS-u Siedlce. Z kolei Jan Siemiątkowski w sezonie 2020/21 TAURON 1. Ligi Mężczyzn będzie bronił barw klubu MCKiS Jaworzno. Ostatnie rozgrywki atakujący spędził w szeregach zespołu Exact Systems Norwid Częstochowa.

W środę klub z Siedlec poinformował, że w nadchodzących rozgrywkach TAURON 1. Ligi Mężczyzn na pozycji atakującego grać będzie Mateusz Kańczok. Zawodnik przez ostatni rok bronił barw Lechii Tomaszów Mazowiecki. – Mam nadzieję, że będziecie czerpali radość z naszej gry – powiedział Kańczok po podpisaniu kontraktu.– Witamy Mateusz na pokładzie, a z okazji urodzin życzymy przede wszystkim zdrowia, dużo radości z gry w Siedlcach oraz jak największej ilości punktów zdobytych w nadchodzącym sezonie – czytamy w komunikacie klubu KPS Siedlce.

Jan Siemiątkowski w sezonie 2020/21 TAURON 1. Ligi Mężczyzn będzie bronił barw klubu MCKiS Jaworzno Siemiątkowski poprzedni sezon spędził w zespole Exact Systems Norwid Częstochowa, z którym uplasował się na 11. pozycji na koniec sezonu 2019/20. Dla częstochowskiej drużyny zdobył łącznie 129 punktów – 113 atakiem, 7 blokiem i 9 zagrywką. Wspomniany siatkarz jest także jednym z najskuteczniejszych zawodników w lidze w elemencie ataku (53,5% skończonych ataków).

Na ten moment kadra MCKiS Jaworzno liczy ośmiu zawodników. Przypomnijmy, że włodarze klubu poinformowali już o przedłużeniu współpracy z Oskarem Wojtaszkiewiczem, Karolem Borończykiem, Jakubem Grzegolcem, Mateuszem Pietrasem, Pawłem Żelińskim, Maciejem Polańskim oraz Kacprem Ledwoniem. Siemiątkowski jest pierwszym nowym siatkarzem, zakontraktowanym przed sezonem 2020/21.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved