Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nowe kontrakty w ekipie z Suwałk

Nowe kontrakty w ekipie z Suwałk

fot. Ślepsk Suwałki

Bartosz Filipiak, Mateusz Czunkiewicz, Matias Sanchez oraz Paweł Halaba przedłużyli swoje umowy z klubem i będą reprezentować Ślepsk Malow Suwałki w sezonie 2023/2024. – Cieszymy się, że zawodnicy, którzy dołączyli do nas przed rozpoczęciem trwającego sezonu lub są z nami kolejny rok, zdecydowali się na kontynuację swoich karier w biało-niebieskich barwach – skomentował przedłużenie kontraktów Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

– Cieszymy się, że zawodnicy, którzy dołączyli do nas przed rozpoczęciem trwającego sezonu lub są z nami kolejny rok, zdecydowali się na kontynuację swoich karier w biało-niebieskich barwach. To dowód na to, że praca, którą na co dzień wykonujemy ma sens i pomaga im w indywidualnym rozwoju. Dzięki temu i my czerpiemy pełnymi garściami z owoców ich pracy. Wierzymy, że poznana i zaakceptowana przez nich koncepcja budowy drużyny na nadchodzące rozgrywki pozwoli wznieść klub na jeszcze wyższy poziom i przyniesie lokalnej, siatkarskiej społeczności dużo radości – powiedział Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki. 

 

źródło: Ślepsk Suwałki - Facebook, slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę