Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Norbert Śron: Przede mną nowe wyzwania

Norbert Śron: Przede mną nowe wyzwania

fot. Artur Lawrenc - tauron1liga.pl

– Od dłuższego czasu byłem na taką decyzję gotowy. Dla mnie nie była ona zaskoczeniem – powiedział Norbert Śron, który pod koniec 2022 roku przestał być trenerem Astry Nowa Sól. Pod jego wodzą wywalczyła ona awans do I ligi, a w tym sezonie sprawiła już kilka niespodzianek na zapleczu PlusLigi.

Tuż przed końcem minionego roku nastąpiła roszada na ławce trenerskiej Astry Nowa Sól. Jej szkoleniowcem przestał być Norbert Śron, a zastąpił go Andrzej Krzyśko. – Od dłuższego czasu byłem na taką decyzję gotowy. Wynikała ona z różnych przyczyn wewnętrzno-klubowych, więc dla mnie nie była ona zaskoczeniem – powiedział Norbert Śron.Okazało się, że po raz ostatni nowosolskich koliberków poprowadził on w Memoriale Zdzisława Roli, w którym beniaminek zajął drugie miejsce. Po turnieju Śron snuł plany na przyszłość. – Zawsze trzeba mieć plany. W swojej pracy nie wolno się ograniczać i zamykać na jedno wyzwanie. Należy być przygotowanym na różne wersje. Trener jest od tego, aby pomagać zespołowi. Po to planujemy coś, realizujemy to, co założyliśmy, żeby potem były z tego pozytywne efekty – zaznaczył.

Po przejęciu Astry Nowa Sól wywalczył z nią awans na zaplecze PlusLigi, a na nim obecny beniaminek już kilkukrotnie pokazał się z dobrej strony. – Uważam, że był to bardzo dobry czas dla nas wszystkich. Jeszcze trzy lata temu byłem po ciężkiej chorobie, więc praca z zespołem zdecydowanie dała mi dużo wewnętrznej motywacji, żeby zadbać o siebie i być pełnym wigoru. Chyba wszyscy znamy historię tego jak klub przechodził z II do I ligi. Ostatni rok obfitował w sukcesy, których wcześniej w Astrze nie było. Jestem przekonany, że ten awans zostanie zapamiętany na długo. Natomiast nie wiem, jak potoczą się dalsze losy zespołu w I lidze – podkreślił były już trener drużyny z Nowej Soli.

Na razie jego przyszłość trenerska nie jest znana. Na pewno czeka go chwila oddechu od siatkówki. – Przede mną nowe wyzwania w przyszłym sezonie. Szlak trenerski jest pełen niespodzianek, więc o swoją osobę się nie martwię. Natomiast obecnie na pewno przyda mi się trochę odpoczynku – zakończył Norbert Śron.

źródło: inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę