Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Norbert Huber: Trudno gra się takie mecze

Norbert Huber: Trudno gra się takie mecze

– Mecz mógł się podobać. Były w nim ciekawe wymiany, mocne ataki. Dodatkowo w trzecim secie wygraliśmy z wysoką przewagą punktową – powiedział po wygranej z Bułgarami Norbert Huber, środkowy reprezentacji Polski.

Siatkarze reprezentacji Polski odnieśli szóstą wygraną w Lidze Narodów. W środowy wieczór pokonali Bułgarów 3:0. Rywale nie zawiesili im zbyt wysoko poprzeczki. – Za nami bardzo łatwy mecz. Można tak stwierdzić, patrząc na wynik. Musieliśmy jednak być skoncentrowani, bo trudno gra się takie spotkania. Spodziewaliśmy się tego w jakim składzie Bułgarzy wyjdą na boisko, więc można było wnioskować, że nie będzie to ciekawy mecz dla kibiców – powiedział Norbert Huber, środkowy reprezentacji Polski.

Podopieczni Vitala Heynena od początku do końca kontrolowali boiskowe wydarzenia. Bułgarzy tylko fragmentami byli w stanie dotrzymać im kroku, jednak z seta na set dominacja biało-czerwonych stawała się coraz wyraźniejsza. – Cieszymy się z tego, że pokazaliśmy fajną siatkówkę. Mecz mógł się podobać. Były w nim ciekawe wymiany, mocne ataki. Dodatkowo w trzecim secie wygraliśmy z wysoką przewagą punktową – dodał młody środkowy, który rozegrał świetne zawody. Na swoim koncie zapisał 11 punktów, z czego 7 w ataku, 3 w bloku oraz 1 w polu serwisowym.

W składzie Bułgarów pojawiło się sporo zawodników, którzy wcześniej nie mieli zbyt dużo okazji do gry w reprezentacji. Nie byli więc faworytami meczu, ale nie mieli nic do stracenia. Jednak Polacy zdawali sobie sprawę, że nie mogą ich zlekceważyć. – Nie było to dla nas problemem, że nie mieliśmy materiałów dotyczących niektórych zawodników. Wiedzieliśmy jednak, że na pewno nie położą się na boisku. Każda drużyna, która z nami gra, chce nas pokonać. W takich sytuacjach czasami niektórym może wyjść mecz życia, a wtedy bardzo ciężko się gra – zakończył Norbert Huber.

źródło: opr. własne, YouTube - Polska Siatkówka

Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.