Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Norbert Huber może trafić do wicemistrza Polski

Norbert Huber może trafić do wicemistrza Polski

fot. Klaudia Piwowarczyk

W ostatnich dniach coraz więcej pojawia się plotek transferowych dotyczących przyszłego sezonu. Według informacji Onetu do Jastrzębskiego Węgla może przenieść się Norbert Huber, a w śląskim klubie sądują także sprowadzenie Karola Urbanowicza.

Mimo że dopiero niedawno rozpoczęła się druga część rundy zasadniczej w PlusLidze, to coraz więcej pojawia się plotek transferowych dotyczących przyszłego sezonu. Według informacji Onetu do Jastrzębia-Zdroju może przenieść się Norbert Huber. 24-letni środkowy w maju minionego roku zerwał ścięgno Achillesa i pauzował przez kilka miesięcy. Do gry powrócił dopiero kilka dni temu, a w kolejnych tygodniach na pewno będzie robił wszystko, aby wrócić do formy sprzed kontuzji.Jastrzębski Węgiel w ostatnim czasie ma sporo problemów, a na wynikach zespołu położyły się cieniem kontuzje Benjamina Toniuttiego, Jurija Gladyra i Łukasza Wiśniewskiego. Szczególnie sytuacja absolwenta SMS-u Spała budzi w klubie niepokój. 33-latek zerwał więzadła krzyżowe przednie i w tym sezonie na parkietach PlusLigi już nie wystąpi. W jego miejsce awaryjnie sprowadzony został Moustapha M’Baye z Cuprum Lubin, ale zarząd rozgląda się już za wzmocnieniami na kolejny sezon.

Takim na pewno byłby Norbert Huber, który mógłby stanowić parę podstawowych środkowych z Jurijem Gladyrem, który ma ze śląską drużyną ważny kontrakt na kolejny sezon. W Jastrzębskim Węglu sondują także możliwość pozyskania Karola Urbanowicza. To wciąż młody i perspektywiczny środkowy, który w tym sezonie gra w Treflu Gdańsk.

źródło: inf. własna, przegladsportowy.onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę