Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Nikołaj Żeliazkow: Złożę rezygnację

Nikołaj Żeliazkow: Złożę rezygnację

fot. FIVB

Siatkarze i trener męskiej reprezentacji Bułgarii Nikołaj Żeliazkow wrócili do Sofii po odnotowaniu fatalnego występu na mistrzostwach świata. Bułgaria zajęła 20. miejsce po trzech kolejnych porażkach w grupie C z Polską 0:3, USA 0:3 i outsiderem Meksykiem 2:3.

– Złożę rezygnację Zarządowi Bułgarskiej Federacji Siatkówki. Myślę, że tak właśnie powinienem zrobić – powiedział Nikołaj Żelazkow.– Nie zastanawiałem się, co zrobię, jeśli moja rezygnacja nie zostanie przyjęta i nie mogę teraz o tym myśleć. Myślę jednak, że właśnie to muszę zrobić – dodał szkoleniowiec.

źródło: inf. własna, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę