Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Nikola Grbić: Nikogo się nie boimy, szanujemy każdego rywala

Nikola Grbić: Nikogo się nie boimy, szanujemy każdego rywala

fot. Klaudia Piwowarczyk

Reprezentacja Polski rozegra drugi turniej w Lidze Narodów. Biało-czerwoni będą grać w japońskiej Fukuoce, gdzie kolejno zmierza się z Bułgarią, Turcją, Japonią oraz Brazylią. – – Nie boimy się nikogo, ale respekt mamy do każdego – powiedział Nikola Grbić.

Daleka wyprawa

Polacy pomimo dalekiej i męczącej wyprawy są pełni optymizmu. W dobrym tonie wypowiedział się również szkoleniowiec. –  Kiedy warunki są dla wszystkich takie same, to dla mnie jest okej. To nie ma znaczenia. Wiem, że warunki nie są idealne, ale nie ma problemu. Jeżeli to wygląda tak samo dla wszystkich, to jest w porządku – ocenił.

Grać jak najlepiej

Celem polskiej reprezentacji jest jak najlepsza gra. Nikola Grbić po każdym rozegranym spotkaniu będzie oceniał grę swoich podopiecznych i będzie starał się wyciągać wnioski co można robić jeszcze lepiej. – Chcemy grać najlepszą siatkówkę, na jaką nas stać w tym momencie. Po meczu, kiedy będziemy mieli już feedback, możemy rozmawiać o tym, co możemy robić lepiej. Ważny jest proces, kiedy z każdym spotkaniem gramy lepiej. To są niuanse. Na koniec drugiego turnieju, tak jak zawsze, zrobimy bilans i będziemy trenować to, w czym musimy być lepsi – zakończył.

Zobacz również:
Terminarz i tabela Ligi Narodów

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn, Siatkarska Liga Narodów

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2024-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved