Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nicolas Szerszeń przeniesie się do Indykpolu AZS Olsztyn?

Nicolas Szerszeń przeniesie się do Indykpolu AZS Olsztyn?

fot. Klaudia Piwowarczyk

Transferowa karuzela w PlusLidze ruszyła pełną parą! Według informacji Polsatu Sport do Indykpolu AZS Olsztyn ma dołączyć występujący w LUK Lublin Nicolas Szerszeń. Urodzony we Francji przyjmujący grający na polskiej licencji wzmocni skład zespołu z północy kraju, który po sezonie czeka „mała rewolucja”.

Ostatnie informacje płynące z Olsztyna donosiły o potencjalnym odejściu wielu siatkarzy występujących w podstawowym składzie. Z AZS-em pożegnać mają się Karol Butryn, Mateusz Poręba oraz Bartłomiej Lipiński, którzy najprawdopodobniej wzmocnią barwy PGE Skry Bełchatów. To oznacza, że olsztynian czeka przebudowa zespołu, a pierwsze wieści na temat wzmocnień już pojawiły się na rynku transferowym.Zarząd klubu poza Szerszeniem jest także zainteresowany pozyskaniem Bartłomieja Bołądzia i Igora Grobelnego. Pierwszy z nich występuje na pozycji atakującego w ekipie Trefla Gdańsk, z kolei Grobelny jest przyjmującym Projektu Warszawa i niedawno zaliczył świetny występ w spotkaniu przeciwko PGE Skrze Bełchatów.

 

źródło: Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę