Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Nicolas Szerszeń: Mam nadzieję, że czeka nas jeszcze lepszy sezon

Nicolas Szerszeń: Mam nadzieję, że czeka nas jeszcze lepszy sezon

fot. Sylwia Lis-Dubiel

– Podoba mi się praca z trenerem i tą drużyną. Wydaje mi się, że mamy duży potencjał, i że możemy osiągnąć duże cele. Jest jeszcze dużo roboty w naszej drużynie. Mam nadzieję, że czeka nas jeszcze lepszy sezon – powiedział w wywiadzie dla mediów klubowych Nikolas Szerszeń, po ogłoszeniu przedłużenia jego kontraktu z Asseco Resovią Rzeszów. 

– Na pewno każdy zawodnik chce wygrać ligę i to jest nasz główny cel na przyszły sezon. Co do mnie, to muszę się skoncentrować na swoim zdrowiu. Muszę być zdrowy przez cały sezon i wtedy będzie można się zastanowić, jak mogę pomóc mojej drużynie – dodał siatkarz.Przypomnijmy, że w 2020 roku zawodnik powrócił do Resovii po rocznej grze dla Ślepska Malow Suwałki. 25-letni siatkarz na razie w Polsce nie miał jeszcze okazji świętować sukcesów. Jego największymi osiągnięciami jak na razie pozostają złote medale MIVA i NCAA (rozgrywki akademickie w USA).

źródło: AssecoResoviaTV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę