Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Nicolas Marechal przenosi się do ligi rosyjskiej

Nicolas Marechal przenosi się do ligi rosyjskiej

Nicolas Marechal, którego polscy kibice znają z występów w Jastrzębskim Węglu, PGE Skrze Bełchatów czy Asseco Resovii Rzeszów, w sezonie 2021/2022 będzie występował w lidze rosyjskiej. Pochodzący z Francji przyjmujący wybrał ofertę Uralu Ufa.

W dotychczasowej karierze, poza klubami z polskiej ekstraklasy, Nicolas Marechal występował również m.in. w tureckim Büyükşehir Belediyesi Stambuł, włoskim Bunge Rawenna, a ostatnio w niemieckim VfB Friedrichshafen.Przypomnijmy, że Marechal grał również w reprezentacji Francji, rozgrywając w narodowych barwach ponad 150 spotkań. W 2015 roku zdobył złoto mistrzostw Europy rozgrywanych w Bułgarii i we Włoszech. Ma na swoim koncie również dwa medale Ligi Światowej – złoty z 2015 i brązowy z 2016 roku.

Przez trzy sezony z rzędu Marechal zdobywał brązowe medale mistrzostw Polski – w 2014, 2015 i 2016 roku. W swoim dorobku ma także Puchar i Superpuchar Polski oraz mistrzostwo Francji i wicemistrzostwo Niemiec.

Nowy klub przyjmującego – Ural Ufa – zajął 7. miejsce w mistrzostwach Rosji w sezonie 2020/2021.

źródło: inf. własna, sport.business-gazeta.ru

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę