Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Neven Majstorović odszedł z LUK Politechniki Lublin

fot. Katarzyna Antczak

Kiedy wielu zawodników w szatni uchylało okno, by wpuścić powiew międzynarodowych doświadczeń, on otworzył je na oścież. Samą obecnością gwarantował spokój, a jego pojawienie się w Lublinie było jak pieczęć pod deklaracją walki o PlusLigę. Neven Majstorović w przyszłym sezonie uczyni lepszą kolejną drużynę.

Wszystkie swoje sukcesy reprezentacyjne, ze złotem mistrzostw Europy na czele, zostawił przed progiem szatni, wnosząc do niej przede wszystkim swoje: otwartość, optymizm i poczucie humoru. Wystarczyła ledwie chwila, by mógł przekonywać, że jest z nami od początku istnienia klubu, a on sam w DNA ma wpisany LKPS.– Pamiętam pierwsze spotkanie z Nevenem i jego wspaniałą żoną. Przyjechał do Lublina późnym wieczorem. Pierwsze jego pytanie, gdy wysiadł z samochodu brzmiało: „Czy możemy się uściskać?”. Wtedy zyskałem pewność, że Neven zrobi wszystko, odda serce naszej sprawie. I tak było! Przychodzi nam pożegnać się ze wspaniałym przyjacielem, którego zachowamy w najlepszych wspomnieniach, nie tylko ze względu na jego ogromny wkład w nasz sukces. Przebywanie z nim wzbogaca! Dziękujemy, Brate! – powiedział Krzysztof Skubiszewski, prezes LUK Politechniki Lublin.

Neven na parkiecie odpowiadał przede wszystkim za przyjęcie. Prezentował się tym lepiej, im wyższa była ranga meczu. Imponował efektywnością i wydajnością gry i treningu. Znakomicie pomógł też swojemu rodakowi Davidowi Mehiciowi zadomowić się w drużynie, z pewnością przyspieszając osiągnięcie przez niego maksymalnej formy.

Rok, który spędziłem w Lublinie był dla mnie prawdziwie pięknym doświadczeniem. Miałem zaszczyt stanowić część klubu, w którym każdy ciężko pracował na osiągnięcie celu, czyli awansu do PlusLigi. Mam na myśli nie tylko zawodników, ale także sztab i zarząd klubu. Cieszyliśmy się bardzo przyjazną atmosferą w drużynie i poza nią. To była wręcz rodzinna atmosfera! W Lublinie nawiązałem wiele przyjaźni. Lublin zapisze się w sercach mojej żony i moim jako miasto, w którym przyszedł na świat nasz pierwszy syn – Vukan. Z serca życzę LKPS-owi Lublin wszystkiego najlepszego. Wasz klub ma we mnie oddanego fana na zawsze! Do zobaczenia! – wspomina Neven Majstorović.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi 2021/2022

źródło: inf. prasowa, LUK Politechnika Lublin

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę