Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Najlepsze sposoby na obstawianie typów sportowych

Najlepsze sposoby na obstawianie typów sportowych

fot. pexels.com

Typowanie zakładów online z sukcesami nie jest prostym zajęciem, jednakże jeśli nam się to uda, to możemy liczyć na naprawdę ciekawe gratyfikacje pieniężne, za na przykład prawidłowe wytypowanie wyniku spotkania naszej ulubionej drużyny sportowej. No dobrze, ale jak w takim bądź razie zacząć typowanie zakładów sportowych online?

Osiąganie sukcesu w typowaniu zakładów w internecie

Marzeniem każdego początkującego typera jest regularne zarabianie pieniędzy. Z typowania można (podobno) się utrzymać, ale niestety nie jest to łatwe. Aby osiągnąć sukces w typowaniu zakładów, trzeba dysponować ogromną wiedzą, być osobą stabilną emocjonalnie, oraz mieć analityczny umysł. Kolejną ważną cechą dobrego gracza jest cierpliwość. Osoby, które traktują typowanie hobbystycznie, z reguły zadowalają sporadycznymi wygranymi, jednakże ,,profesjonalni” typerzy to nieliczny odsetek graczy, ponieważ mimo iż potrafią oni zarobić naprawdę imponujące kwoty, to praktycznie poświęcają oni całe swoje życie na analizy bukmacherskie, typowanie spotkań etc, co bardzo łatwo może skończyć się uzależnieniem.

A jak jest z kwotami, które możemy wygrać na typach online?

Sumy, które możemy wygrać na typach sportowych, z góry ustalane są przez tak zwany ,,kurs” – czyli mnożnik przez jaki bukmacher rachuje naszą wygraną. A jeśli chodzi o ustalanie wygranej, to oczywiście, chodzi nam po części tutaj to, że im więcej obstawimy – tym więcej wygramy, ale pamiętajmy, że jako początkujący typer lepiej jest obstawiać niższe sumy, niż od razu pół naszego majątku, z racji tego że co z tego że obstawimy tyle a tyle, skoro nasze szanse na wygraną są minimalne? To jak rzucać się do wybiegu dla misi, tylko po to a by wyłowić 2-3 złote z fosy, do której zazwyczaj ludzie wrzucają drobne. Jednakże o ile bukmacher nie ustalił żadnego limitu na wygraną, to wysokość wygranej może wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych. Najwyższe wygrane u bukmacherów występowały na zakładach akumulowanych. Typy akumulowane popularne są ze względu na potencjalny wysoki kurs ogólny bardzo popularne. Szansa na wygraną z takiego kuponu jednak jest bardzo mała. Wysokość wygranej jest uzależniona od wielu zmiennych. Mając zamiar obstawiać dłużej u bukmachera, warto wziąć pod uwagę po pierwsze przewagę bukmachera, po drugie obrót (liczbę wszystkich zakładów), po trzecie wysokość stawki. Dzięki temu będziemy wiedzieć, w jakiej sytuacji się znajdujemy, i biorąc te czynniki pod uwagę, zmniejszymy również szansę na zrobienie czegoś głupiego.

Przed tym, jak zaczniesz obstawiać – znajdź legalną firmę bukmacherską

Nie da się ukryć, że w celu pozyskania nowych graczy legalne firmy bukmacherskie oferują konkurencyjne kursy na wydarzenia sportowe. Oferta na piłkę nożną stanowi najkorzystniejszą propozycję kursową, na co wpływa największe zainteresowanie tą dyscypliną sportu wśród graczy. Dlatego też, przed naszym pierwszym typem, powinniśmy sprawdzić ofertę wszystkich dostępnych na naszym rynku legalnych bukmacherów – po to aby otrzymać przede wszystkim jak najwyższy kurs na nasze typy – ale również żeby otrzymać jak najlepsze promocje bukmacherskie – takie jak cashback, zakłady bez ryzyka i wiele innych. Dobrym pomysłem jest również posiadanie konta u innych bukmacherów – (przypominamy, jest ich aktualnie 18 na rynku) oczywiście nie będą oni tak dobrzy jak nasz pierwszy wybór – ale wystarczy chwilę pomyśleć – przecież otrzymamy wtedy prawdopodobnie trzy razy więcej bonusów oraz ciekawych promocji.

Dlaczego lepiej jest zacząć typować zakłady online za pomocą aplikacji bukmacherskich?

Aplikacje są lepsze, ponieważ umożliwiają wprowadzenie wszystkich rozwiązań znanych z normalnej wersji strony internetowej, jednocześnie pozwalając nam na większą mobilność. Co więcej, aplikacje oferują także szereg specjalnych funkcji dostępnych tylko za ich pośrednictwem, jak np. powiadomienie o zamknięciu kuponu lub też wibracja w momencie, gdy w interesującym nas meczu padnie gol. Przy stronach internetowych niestety nie mamy tych możliwości, na dodatek jesteśmy zmuszeni siedzieć przy ekranie, podczas gdy jeśli mamy przy sobie smartfona, możemy udać się praktycznie wszędzie. Nie da się ukryć, że główną zaletą aplikacji mobilnych jest to, że umożliwiają one nam obstawianie z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie. Wystarczy tylko smartfon oraz zasięg, by można było skorzystać z internetu. Poniżej przedstawiamy wam resztę zalet aplikacji mobilnych :
– Promocje w aplikacjach mobilnych – Większość bukmacherów oferuje dodatkowe promocje i bonusy za samo zainstalowanie ich aplikacji mobilnej i dokonanie pierwszej wpłaty za jej pomocą. Nie są to duże pieniądze, ale jak wiadomo nie od dziś, lepiej je mieć niż nie mieć, dlatego też choćby dla tego warto zainstalować mobilną aplikację bukmachera. Używanie ich jest bardzo łatwe
– Odblokowujemy nasz telefon i klikamy w ikonkę aplikacji. Włącza się aplikacja, my jesteśmy od razu zalogowani (o ile jest to nasze drugie uruchomienie aplikacji) i możemy niezwłocznie rozpocząć obstawianie.

źródło: materiał partnera

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved